MAAILMA TIPPKLASSI EETERLIKUD ÕLID, HÜDROLAADID, BAASÕLID          KOHALETOIMETAMINE 1-3 TÖÖPÄEVA JOOKSUL

MAAILMA TIPPKLASSI EETERLIKUD ÕLID, HÜDROLAADID, BAASÕLID

KOHALETOIMETAMINE 1-3 TÖÖPÄEVA JOOKSUL

BioAromaForYou
  • E-pood
    • Otstarve
      • Akne ja rasune nahk
      • Energia
      • Hea tuju
      • Kuiv nahk
      • Lastele
      • Lihaste taastumine
      • Puhastav
      • Rahustav
      • Sensuaalsus
      • Valu
      • Vananemisvastane
      • Venitusarmid ja tselluliit
    • Aroomteraapia
      • Baasõlid
      • Difuuserid
      • Eeterlikud õlid
      • Eeterlike õlide segud
      • Hüdrolaadid
      • Komplekti pakkumised%
    • Valmistooted
      • Desinfitseerijad
      • Eeterlike õlidega toidulisandidKuum
      • Eeterlike õlidega spreid
      • Hammaste hooldus
      • Kodu lõhnastajadUUS
      • Lastele
      • Näole ja kehale
      • Puhastusvahendid
      • NOW toidulisandid
    • Muu
      • Alkalinecare
      • Bach õieteraapia
      • Dr.Ohhira
      • Kristallist tooted
      • Küünlad
      • Lõhnad
      • Massaazikivid
      • Teed
      • Tiibeti kellad
      • Veepudelid
      • Viirukid
    • DIY -TEE ISE
      • Klaaspudelid ja muud pakendid
      • Looduslikud lisandid
    • Kiirviited
      • Soodushinnaga tooted%
      • Uued tooted
      • Populaarseimad tooted
        • Shop pages Awesome
          • Filters area
          • Hidden sidebar
          • No page heading
          • Small categories menu
          • Masonry grid
          • With background
          • Category description
          • Only categories
        • Product hovers effects
          • Summary on hover
          • Icons on hover
          • Icons & Add to cart
          • Full info on image
          • All info on hover
          • Button on image
          • Standard button
          • Quick shop
        • Product pages Unlimited
          • Default
          • Centered
          • Sticky description
          • With shadow
          • With background
          • Accordion tabs
          • Accordion in content
          • With sidebar
        • Product images Gallery
          • Thumbnails left
          • Thumbnails bottom
          • Sticky images
          • One column
          • Two columns
          • Combined grid
          • Zoom image
          • Images size - small
        • WooCommerce Types
          • Simple product
          • Variable product
          • External product
          • Grouped product
          • Shopping Cart
          • Checkout
          • My account
          • Wishlist
        • Features Best
          • 360° product viewer
          • With video
          • With instagram
          • With countdown timer
          • Product presentation
          • Variations swatches
          • Infinit scrolling
          • Load more button

        This is an example of mega menu dropdown. You can edit it from admin panel -> HTML Blocks -> Menu shop.
        All these pages are not included with a dummy content. You can configure your shop page as you need in Theme Settings -> Shop.

  • Koolitused
  • Blogi
  • Kontakt
    • Kontakt
    • Meist
  • Brändid
Logi sisse/ Registreeru
Logi sisseLoo konto

Unustasid oma parooli?

0 items €0.00
Menu
BioAromaForYou
Logi sisse/ Registreeru
Logi sisseLoo konto

Unustasid oma parooli?

Sold out
Click to enlarge
Esileht Eeterlike õlidega valmistooted Desinfitseerijad LAVENDEL HÜDROALKOHOOLNE pihusti kätele ja pindadele
Viirukipõleti Ganesh
Viirukipõleti Ganesh €14.00
Tagasi toodete juurde
Desifitseeriv pihusti kätele ja pindadele 100 ml
Desifitseeriv pihusti kätele ja pindadele 100 ml €7.90 Algne hind oli: €7.90.€5.90Current price is: €5.90.

LAVENDEL HÜDROALKOHOOLNE pihusti kätele ja pindadele

€6.10

100% looduslik koostis, mis ühendab endas naudingu, pehmuse ja tõhususe.

80,3% alkoholisisaldusega koostis, mis on rikastatud aktiivsete koostisosadega: mahepõllumajandusest pärit Aloe Vera, looduslik glütseriin ja orgaanilised eeterlikud õlid, mis annavad sellele eriti õrna ja siidise tekstuuri. Ei kuivata käsi.

Hea toode kaasaskandmiseks.

Kogus 100 ml

Laost otsas

Võrdle
Lisa Soovnimekirja
Kategooriad: Desinfitseerijad, Eeterlike õlidega tooted külmetuste leevendamiseks
Share:
  • Brand
  • Arvustused (0)
Brand

Brand

Plantes & Parfums Provence

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LAVENDEL HÜDROALKOHOOLNE pihusti kätele ja pindadele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Seotud tooted

-36%
Viiruste vastane sprei
Võrdle

Viirusevastane sprei/ Teepuu, ravintsara ja apelsiniga 150 ml

€23.40 Algne hind oli: €23.40.€14.90Current price is: €14.90.
Hinnanguga 5.00 / 5
Aromaforce suruõhusprei Aromaforce’i suruõhuga sprei tagab puhtama ja tervislikuma õhu tänu 100% orgaaniliste eeterlike õlide puhastavatele, viirusi ja baktereid nõrgestavatele omadustele. Toode ei sisalda vett, tänu sellele pikeneb eeterlike õlide lendlemisaega õhus, aidates tõhusalt vähendada õhus leiduvaid viirusi, baktereid ja muid ebameeldiva lõhna tekitajaid. Toode sobib  suurepäraselt ruumidesse, kus on sundventilatsioon, salongidesse, meditsiiniasutustesse, autosse, koju jne. Toote efektiivsus on tõestatud sõltumatutes laborikatsetes. Tõhus ja looduslik koostis aitab:
  • Elimineerida viiruseid (nt grippi A H1N1 ja  30 sekundiga, lisaks erinevad respiratoorsed viirused, baktereid (nt Streptococcus pyogenes) 5 minutiga ja seeni (nt Aspergillus niger) 15 minutiga.
  • Värskendada õhku suitsu, toiduvalmistamise lõhnade jm ebameeldivate aroomide eest.
  • Puhastada sundventilatsiooniga ruumide õhku, vähendada allergeene ja baktereid.
Koostis: 100% orgaanilised eeterlikud õlid, millel on mahepõllundusest saadud sertifikaat*: Magus apelsin, ho wood, niaouli, eukalüpt, ravintsara, mandravasarotra, geraanium, ylang-ylang, sidrun eukalüpt, Madagaskari sidrunhein, nelgipuu, katrafay, patšuli, ingver, Madagaskari helichrysum, ravensara. Kulub vähe ja kestab kaua! Pakume looduslikku lahendust, et teie kodu ja töökeskkond oleks puhtam ja tervislikum.
Kogus: 150 ML Parim enne 03/26
 
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
pune e.oregano eeterlik õli
Võrdle

Pune e. oregano eeterlik õli

€10.90 – €20.90
Metsiku pune orgaaniline eeterlik õli ( Origanum compactum ) on sertifitseeritud orgaaniline, 100% puhas ja looduslik. Saadakse õitsvate tippude aurudestilleerimisel. Looduslikult koristatud taim on pärit Marokost. Orgaaniline eeterlik õli on HEBBD õli (botaaniliselt ja biokeemiliselt määratletud eeterlik õli). Pune on üks kõige võimsamaid ja mitmekülgsemaid eeterlikke õlisid. Tugevdab immuunsüsteemi, toetab hingamisteede süsteemi. Tapab bakterid juba väikeses koguses. NB! Ära KASUTA LAHJENDAMATA PUNE EETERLIKKU ÕLI! Pune eeterlik õli on väga tugev ja võib põhjustada allergiat. Ära kasuta järjest üle 7 päeva! Ära lahjenda veega, mahlaga ega muude vee baasil vedelikega! Lahjenda ainult õliga või meege! Seespidiselt võib kasutada ainult toidusertifikaadiga õli. Pune eeterlikku õli ei kasutata difusiooniks, kuna suure fenooli (karvakroli) sisalduse tõttu võib see sissehingamisel põhjustada hingamisteede allergiat ja ärritust. Rasedatel ja alla 12. aastastel lastel ei tohi kasutada!   Registreeritud toidulisandiks. 5g - 5,52 ml 15 g - 16,57 ml    
Lisa Soovnimekirja
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Quick view
-36%Hot
Võrdle

Viirusevastane sprei ravintsara, eukalüpti, teepuu eeterlike õlidega 150 ml

€23.40 Algne hind oli: €23.40.€14.90Current price is: €14.90.
Hinnanguga 5.00 / 5
Aromaforce Sanitizing Spray – Ravintsara / Teepuu BIO . Laboris testitud toode, välja töötatud Covid-19 ja gripiviiruste nõrgestamiseks! Pranarômi sanitizing spray parandab ruumi õhu kvaliteeti, tõhusalt nõrgestades viiruseid, baktereid ja seeni vaid 5 minutiga. Toode sisaldab 100% orgaanilisi eeterlikke õlisid: Ravintsara, Lavandin, Ho Wood, Eukalüpt globulus, Atlase seeder, mänd, rosmariin cineol, teepuu, põldmünt. Erilised omadused ja eelised:
  • Tõhus viiruste, bakterite ja seente vastu: aitab ennetada viirushaigusi ja hingamisteede probleeme, eriti viiruste hooajal.
  • 100% looduslik: sertifitseeritud eeterlikud õlid ja suruõhuga pihusti, mis pihustab õhku väikeseid eeterlike õlide osakesi, mis püsivad õhus kauem kui veebaasil pihustid.
  • Efektiivsus tõestatud sõltumatutes laborikatsetes: testitud Staphylococcus aureus’e, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae ja Escherichia coli, samuti adenoviiruse, polioviiruse, gripiviirus A H1N1 jt vastu. Toode on efektiivne ka Candida albicansi hävitamiseks.
Kasutamine: Pihusta õhku 2–3 korda päevas, 5 sekundiks ruumis ringi liikudes. Eriti soovitatav kodus, autos, kontoris, haiglates, lasteaias, treeningusaalis, tervisekeskustes jne. Turvalisus: Lastele alates 3. eluaastast. Lapsed ja rasedad saavad pihustatud ruumi siseneda 30 minuti pärast. Kogus: 150 ml Looduslik ja tõhus lahendus igapäevaseks õhu puhastamiseks ja viiruste ennetamiseks! Kogus 150 ml Parim enne 03/26  
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
Sold out
Võrdle

Harilik mänd eeterlik õli

€9.20
Pinus sylvestris Harilik mänd Ergutav ja meeliülendav õli, mis aitab võidelda väsimuse vastu ja toetab keskendumist. Värskendava segu saad koos sidruni eeterliku õliga, eriti hästi aitab see segu nohu ja  ninakinnisuse puhul, halva õhuga ruumides- sundventilatsiooniga ruumid- hävitab pisikuid. Kogus 10 ml
Lisa Soovnimekirja
Loe edasi
Quick view
-10%
Võrdle

Sidrun eeterlik õli bio 30 ml

€20.90 Algne hind oli: €20.90.€18.90Current price is: €18.90.
Citrus limon .BIO/ toidukvaliteediga . Sidruni eeterlikku õli kantakse lahjendatult nahale, hajutatakse õhku, et sisse hingata.Aitab kurnatuse vastu,depressiooni puhul, puhastab  nahka, tapab kahjulikke viirusi ja baktereid ning vähendab põletikku. Eeterlik õli neutraliseerib tüüfuse ja stafülokokki pisiku 5 minutiga, difteeria 20 minutiga. Haavade puhastamine vähendab nahapõletikku. Sidruni eeterlik õli leevendab stressi tõhusamalt kui teised eeterlikud õlid, näiteks lavendel ja roos. Parandab keskendumist ja soovitav kasutada õppimise ajal koos rosmariin verbeone eeterliku õliga. Sissehingamine võib parandada Alzheimeri tõvega inimeste kognitiivseid funktsioone. Nahahooldustoodetes hoiab ja kirgastab nahatooni (ära kasuta 72 tundi enne päevitamist), aitab akne puhul. Hea kasutada koduste puhastusvahendite ja kosmeetika valmistamisel. Destilleeritud osa: koor Kogus 30 ml Parim enne 07/27  
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
-18%
lõhna eemaldav sprey
Võrdle

Pihusti ruumiõhu värskendamiseks

€19.52 Algne hind oli: €19.52.€16.00Current price is: €16.00.
Desinfitseerib, puhastab õhku ja aitab võidelda mikroobide ja viiruste leviku vastu. Selle värske ja meeldiv aroom jätab teie koju värskendava lõhna. Hea toode ruumiõhu kvaliteedi parandamiseks. Saab kasutada maja erinevates ruumides nagu elutuba, magamistuba, kontor, niisked ruumid või tualetid. Pihusti on valmistatud 100% puhastest orgaanilistest eeterlikest õlidest, mis on tuntud oma puhastavate, viirusevastaste ja nakkusvastaste omaduste poolest. Tõestatud tõhusus viiruste, bakterite, hallitusseente ja seente vastu. Maht: 200 ML
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
-18%
immuunsuse rullik
Võrdle

Immuunsuse roll -on

€12.00 Algne hind oli: €12.00.€9.90Current price is: €9.90.
Tugevdage keha orgaaniliste eeterlike õlidega* IMMUNITY haistmisrulliga. Lihtne ja kiire võimalus enda kaitsmiseks igal aastaajal. Seda on lihtne korrata igal kellaajal ja nii tihti kui vaja, et tagada keha kaitsemehhanismide nõuetekohane toimimine ja füüsilise väsimuse vähendamine. Aromaboost IMMUNITY valem on rikastatud 100% orgaanilise** puhta ja tervisliku Ravintsara eeterliku õliga, mis on hoolikalt valitud immuunsüsteemi toetamiseks. IMMUNITY Roll-on sissehingamiseks rikastav aroom on loodud asjatundliku nina poolt, kasutades ainult looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogilise kontrolli all testitud IMMUNITY Roll-on ei sisalda alkoholi ega sünteetilisi parfüüme. Täienda oma toidurituaali IMMUNITY toidulisandiga, 1-kuulise hooldusega immuunsuse sügavaks turgutamiseks.Immuunsuse toidulisand *Sõltumatu labori poolt läbi viidud kliiniline test 22 inimesel dermatoloogilise kontrolli all 1 kuu jooksul. 5 ml Parim enne 12/28
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
-25%
Võrdle

Desifitseeriv pihusti kätele ja pindadele 100 ml

€7.90 Algne hind oli: €7.90.€5.90Current price is: €5.90.
100% looduslik koostis, mis ühendab endas naudingu, pehmuse ja tõhususe. 80,3% alkoholisisaldusega koostis, mis on rikastatud aktiivsete koostisosadega: mahepõllumajandusest pärit Aloe Vera, looduslik glütseriin ja orgaanilised eeterlikud õlid (Niaouli, Litsea cubeba, Eukalüpt globulus), mis annavad sellele eriti õrna ja siidise tekstuuri. Ei kuivata käsi. Väga meeldiva aroomiga. Hea toode kaasaskandmiseks. Kogus 100 ml
Lisa Soovnimekirja
Lisa korvi
Quick view
    Tartu tänav 3 Viljandi 71004
    E 11.00-15.00
    T - suletud
    K,N 10.00-17.00
    R 10-15
    +372 56509432
    info@bioaromaforyou.eu
    Meist
    • Blogi
    • Kontakt
    • Meist
    Tingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Müügitingimused

    © 2025 BioAromaForYou. Kõik õigused kaitstud.

    • E-pood
      • Otstarve
        • Akne ja rasune nahk
        • Energia
        • Hea tuju
        • Kuiv nahk
        • Lastele
        • Lihaste taastumine
        • Puhastav
        • Rahustav
        • Sensuaalsus
        • Valu
        • Vananemisvastane
        • Venitusarmid ja tselluliit
      • Aroomteraapia
        • Baasõlid
        • Difuuserid
        • Eeterlikud õlid
        • Eeterlike õlide segud
        • Hüdrolaadid
        • Komplekti pakkumised%
      • Valmistooted
        • Desinfitseerijad
        • Eeterlike õlidega toidulisandidKuum
        • Eeterlike õlidega spreid
        • Hammaste hooldus
        • Kodu lõhnastajadUUS
        • Lastele
        • Näole ja kehale
        • Puhastusvahendid
        • NOW toidulisandid
      • Muu
        • Alkalinecare
        • Bach õieteraapia
        • Dr.Ohhira
        • Kristallist tooted
        • Küünlad
        • Lõhnad
        • Massaazikivid
        • Teed
        • Tiibeti kellad
        • Veepudelid
        • Viirukid
      • DIY -TEE ISE
        • Klaaspudelid ja muud pakendid
        • Looduslikud lisandid
      • Kiirviited
        • Soodushinnaga tooted%
        • Uued tooted
        • Populaarseimad tooted
    • Koolitused
    • Blogi
    • Kontakt
      • Kontakt
      • Meist
    • Brändid
    • Logi sisse/ Registreeru
    Ostukorv
    Sulge
    Facebook Instagram
    LAVENDEL HÜDROALKOHOOLNE pihusti kätele ja pindadele

    LAVENDEL HÜDROALKOHOOLNE pihusti kätele ja pindadele

    €6.10

    Laost otsas

    Võrdle
    Lisa Soovnimekirja
    Pood
    Soovnimekiri
    0 items Ostukorv
    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Nõustun