BioAromaForYou’st

BioAromaForYou on heaolu pood, mis on loodud eesmärgiga pakkuda 100% puhtusega eeterlike õlisid, segusid ning muid tooteid, et toetada üldist tervist ja heaolu.

Meie missioon on tuua inimestele lähemale aroomiteraapia ja looduse vägi ning sulandada see tänapäeva moodsasse elustiili. Looduslikud, kontrollitud, kvaliteetsed tooted on muutumas üha olulisemaks keskkonnas, kus pidevalt suureneb toksiinide ja kemikaalide hulk meie ümber.

Meie peamine eesmärk on lihtsustada aroomiteraapiat, hankides ja tarnides puhtaid, kontrollitud eeterlike õlisid ja segusid, mida on lihtne kasutada igapäevaelus. Toodete valikul veendume alati, et tegu oleks sertifitseeritud ning kontrollitud toodetega. Lisaks soovime tõsta teadlikust eeterlike õlide kasulikkusest ja ohutust kasutamisest, põhinedes iidsetel teadmistel ning hiljutistel teaduslikel uuringutel. Seda selleks, et pakkuda võimalust kasutada effektiivselt eeterlike õlide segusid.

Eeterlike õlisid ja nende kasulikkust saame oma ellu tuua väga erinevatel viisidel. Üks neist on eeterlike õlide difussioon kodus või kontoris, mille jaoks oleme toonud müügile laia valiku aroomidifuusereid. Eeterlike õlide difussioonil võib olla väga palju erinevaid eesmärke – sellega saame tuua koju lõõgastuse, lisada energiat, peletada viiruseid, tõsta immuunsust, kiirendada uinumist või tuua magamistuppa rohkem vürtsi.

Eeterlike õlide toime avaldub ka läbi erinevate kehale kantavate toodete. Selle jaoks oleme oma tootevalikusse lisanud eeterlike õlide sisaldusega keha-ja näotooteid või spreisid. Lisaks toimuvad meil oma kreemitöötoad, kus igaüks saab teha otsast lõpuni endale sobiva toime eeterlike õlide segudega keemi.

Lisaks saame oma keha toetada eeterlike õlidega seestpoolt ning selle tarbeks oleme võtnud valikusse teadlaste poolt välja töötatud toidulisandid eeterlike õlidega.

Meist

BioAromaForYou heaolu pood on loodud väikelinnast Viljandi pärit Piret Põlme poolt, kes on alati uskunud puhta looduse väesse. Aastal 2015 hakkas Piret huvi tundma aroomiteraapia tervist toetava mõju kohta. Avastades, et eeterlikes õlides on nii palju väge peidus aga millegi pärast on see mattunud unustuste hõlma, soovis ta hakata inimeste teadlikust tõstma aroomiteraapia kasulikkuse alal. Selleks, et tagada eeterlike õlide kasutamise ohutus ja kasulikkus, lõpetas Piret aroomiteraapia eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis aastal 2015

Aastal 2017 osales Piret aroomiteraapia koolitusel Londonis

Aastal 2018 läbis Piret kreemivalmistamise koolituse Londonis

Saade HOOAEG käis meil külas: