Näitan kõiki 3 tulemust

Filtrid

Fraktsioneeritud kookosõli

5.2015.70
Fraktsioneeritud baasõli, see õli ei tahku ja on igal temperatuuril vedelas olekus. Õli pH 5,5. 100% looduslik. Hea kerge õli igapäevaseks kasutamiseks. Sobib eeterlike õlide lahjendamiseks ja on asendamatu kreemide ja keha suflee valmistamisel. Saadaval 100 ml, 250 ml, 500 ml.  

Epsomi sool FCC / BP klass

3.906.90
Epsom sool Meie Epsomi vannisool on puhas magneesiumsulfaat ja seda on aastaid kasutatud toksiinide eemaldamiseks kehast. Kasulik magneesiumi  suurendamiseks kehas. Lisaks kasutatakse seda lihasvalude ja stressi leevendamiseks. Epsomi sool täiesti erinev  kui lauasool. Kui Epsomi sool lahustatakse vees, eraldab see magneesiumi ja sulfaadi ioone.                                                                                                                Kõige sagedamini kasutatakse Epsomi soola vannides, kus see lihtsalt lahustatakse vannivees.
Kuid seda võib nahale kanda ka kosmeetikavahendina- keha koorijana. Paljud inimesed, sealhulgas mõned tervishoiutöötajad, väidavad, et Epsomi sool on terapeutiline ja kasutavad seda mitme haiguse alternatiivse ravina.Magneesium on kehas arvult neljas mineraal, millest esimene on kaltsium.
 

Baobab seemneõli

7.2011.80
Adansonia digitata Baobab seemneõli Toitev ja niisutav õli juuste ja naha hooldamiseks,sobib ekseemi ja psoriaasi korral.Sisaldab vitamiini A,D,E,F ja omega 3,6,9 rasvhappeid. Pehmendab koheselt kuiva nahka.  
0 Soovnimekiri
0 items Ostukorv

Ostukorv

Sulge
Scroll To Top
Facebook Instagram