Näitan kõiki 3 tulemust

Päikesepiim SPF 30 looduslike mineraalfiltritega

26.00
Kreem sobib ideaalselt heledale ja keskmisele nahale ning neile, kes armastavad päevitada. Kreem kaitseb ja niisutab näo- ja kehanahka, aidates ennetada naha vananemist ja soodustades ühtlast kuldset päevitust. Kerge tekstuur ,  kergesti peale kantav, jätmata valget jälge, muutes naha pehmeks ja sametiseks, magusa kookose ja suve lõhnaga! Tõeliselt uuenduslik uus valem, mis sisaldab täiuslikku füüsiliste filtrite, vedelate tekstuuride ja toitainete ning funktsionaalsete ainete sünergiat, et kaitsta tõhusalt näo- ja kehanahka.  Sisaldab porgandit ja pähklikoort, mis tugevdavad päevitust ja muudavad selle kuldseks . Kookospähkel, mandlid ja bisabolool toidavad ja rahustavad nahka, E-vitamiin ja viinamarjad kaitsevad oksüdatiivse stressi eest ning looduslikud mineraalfiltrid kaitsevad loomulikult UVA- ja UVB-kiirte eest. 100% MITTE NANO MINERAALFILTRID. DERMATOLOOGILISELT TESTATUD TUNDLLISELE NAHALE, VETKINDEL. 125 ml

Päikesekreem SPF 50-lastele ja tundlikule nahale

16.00
SPF 50 päikesekreem lastele  ja tundlikule nahale. Lastele alates  3 elukuust Praktiline 40 ml formaat sobib suurepäraselt reisile kaasas või kotti libistamiseks kaasas kandmiseks. Ideaalne päikesepaistelistel päevadel, et alati laste eest hoolitseda. SPF 50 päikesekreem sobib suurepäraselt heledale ja keskmisele nahale. Päikesekreem põhineb 100% NON-NANO ( mitte  NANO) mineraalsetel füüsikalistel filtritel ning on rikas toitainete ja funktsionaalsete ainete poolest. Niisutab ja kaitseb tõhusalt näo- ja kehanahka, soodustades ühtlast kuldset päevitust. Sellel on kerge tekstuur , kandub kergesti peale valget jälge jätmata ning muudab naha pehmeks ja sametiseks. Sisaldab päevalille ja naturaalset bisabolooli, mis toidavad ja rahustavad nahka, E-vitamiini, granaatõuna ja gamma-orizanooli, mis kaitsevad seda päikese poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi eest ning looduslikke mineraalfiltreid, mis kaitsevad seda loomulikult UVA- ja UVB-kiirte eest.
ILMA LÕHNAAINETA, 100% MINERAALFILTRID – MITTE NANO. DERMATOLOOGILISELT TESTATUD TUNDLLISELE NAHALE, VETKINDEL.

Päikesepiim SPF 20 looduslike mineraalfiltritega

22.00
Kreem sobib ideaalselt heledale ja keskmisele nahale ning neile, kes armastavad päevitada. Kreem kaitseb ja niisutab näo- ja kehanahka, aidates ennetada naha vananemist ja soodustades ühtlast kuldset päevitust. Kerge tekstuur ,  kergesti peale kantav, jätmata valget jälge, muutes naha pehmeks ja sametiseks, magusa kookose ja suve lõhnaga! Tõeliselt uuenduslik uus valem, mis sisaldab täiuslikku füüsiliste filtrite, vedelate tekstuuride ja toitainete ning funktsionaalsete ainete sünergiat, et kaitsta tõhusalt näo- ja kehanahka.  Sisaldab porgandit ja pähklikoort, mis tugevdavad päevitust ja muudavad selle kuldseks . Kookospähkel, mandlid ja bisabolool toidavad ja rahustavad nahka, E-vitamiin ja viinamarjad kaitsevad oksüdatiivse stressi eest ning looduslikud mineraalfiltrid kaitsevad loomulikult UVA- ja UVB-kiirte eest. 100% MITTE NANO MINERAALFILTRID. DERMATOLOOGILISELT TESTATUD TUNDLLISELE NAHALE, VETKINDEL.