Süda inimestele ja loodusele …

Planet Pure teeb kõik endast oleneva, et maailma natuke paremaks muuta. Ainult nii oleme päeva lõpuks tõesti rahul.

Planeedil Pure kurss seatud jätkusuutlikkusele. Ja mitte ainult sellepärast, et käivitasime 2011. aastal maailma esimese bioloogiliselt sertifitseeritud pesupesemisvahendi.

Oleme eriti uhked, et seadsime tunnustatud kvaliteedistandardite osas täiesti uued standardid – sealhulgas ka meie valitud turgudel asuvate tanklatega. Lisaks keskkonnaaspektile mängivad Planet Pure suurt rolli ka tervis ja kaasinimesed.

 

Tervis on süda

Sest see on kindlasti meie suurim vara: meie tervis! Ja sellepärast kasutatakse Planet Pure toodete tootmisel ainult orgaanilisi sertifitseeritud koostisosi – ilma lisaaineteta.

Keskkonna süda

Me teeme keskkonna heaks palju. Planet Pure’is algab see koostisosadest, mis enam kui vastavad või isegi ületavad Austria mahepõllumajanduse kvaliteedistandardi nõudeid. Kuna kõik koostisosad on vähem kui 30 päeva jooksul biolagunevad ja pärinevad 100% taimsetest toorainetest.

2013 Energy Globei auhinna võitja- Planet Pure sai juhtivaks orgaaniliste puhastusvahendite tootjaks.

2017 Sai Planet Pure vegansertifikaadi. Kõik tooted on 100% vegan.

2018 kuni 95% pakkematerjalist on valmistatud 100% ümbertöödeldud või bioplastilisest materjalist. Teatud turgudel on Planet Pure puhastusvahendite tanklad.

 

Mitmeotstarbeline puhastuskontsentraat

8.80
Planet Pure'i puhastusvahendi kontsentraat eemaldab mustuse põhjalikult ja tõhusalt ning on 100% biolagunev Kogus 510 ml

Puhastuspasta sidruniõliga

9.90
Puhastab alumiiniumi, kroomi, roostevaba terast, klaasi, kulda, keraamikat, plasti, vaske, messingut, hõbedat, tina ja palju muud. Kodumajapidamises kasutamiseks (rasvade ja katlakivi lahustamine). Samuti liitmike, vannide, keraamiliste keeduplaatide, plaatide, aiamööbli, radiaatorite, pliidiplaatide, plastakende, köögimööbli, aknaluukide, valamute, tennisejalatsite jaoks.

Katlakivi eemaldaja piparmündi ja laimiga

7.20
Kõrvaldab eriti rasked katlakivi ladestused kõikidel pindadel, nagu klaas, dušikabiinid, plaadid, veekeetjad, kohvimasinad jne. Sellel on antibakteriaalne ja seenevastane toime. Imeline laimi ja piparmündi lõhn suurendab tähelepanu. Tugeva määrdumise korral kandke segu suhtega 1: 1 ja laske sellel mõni minut mõjuda, seejärel loputage hoolikalt veega. Enne kasutamist loksutage ettevaatlikult! Kogus: 510 ml

Pesuvahend universaalne Lavendliga 3 liitrit

21.00
Planet Pure Lavender vedel pesuvahend, pakendis, milles on 70% vähem plastikut. Tõhusate taimsete saponiinidega, mis puhastavad pesu tõhusalt ja keskkonnasäästlikult. Orgaaniline ja vegan. Kogus 3000 ml Värvilise, õrna ja tugevalt määrdunud pesu jaoks Kiudainete sügav ja hügieeniline puhtus Dermatoloogiliselt testitud Lavendli looduslik lõhn puhaste eeterlike õlidega Sertifikaadid: Austria orgaaniline garantii, V-etikett Vegan Hoidke lastele kättesaamatus kohas Kasutamine 3-liitrisest pakendist piisab kerge kuni normaalse määrdunud pesu jaoks 75 pesutsükli jaoks. Mõõtmised viitavad pesumasinatele, mille maht on 4-5 kg. Papist pakendil on ava, millest saab kraani välja tuua. Sama põhimõte nagu kraaniga mahlapakid. Väga mugav kasutada.

Pesugeel mägiürtidega

12.00
Taimne orgaaniline vedel pesupesemisvahend. Tõhusate taimsete saponiinidega, mis puhastavad õrnalt pesu, vegan ja keskkonnasõbralik. Temperatuurivahemik: 15°C - 90°C Sünteetilisele, mikrokiule, siidile, villale ja puuvillale Sertifikaadid: Vegan, Austria Organic Garantii, Original Dermatest Nahasõbralikud väärtuslikud taimeekstraktid Ilma kemikaalideta, mineraalõli ja palmiõlita GMO-vaba , pole katsetatud loomadel Kergelt määrdunud pesu: 1 korgitäis (40 ml) - keskmine vee karedus - 3 kg mahutavus Kogus 1500 ml Pakend: Orgaanilisest plastikust pudel (roosuhkur). Valmistatud: Austrias.

Pesugeel villasele ja siidi pesule

12.00
Taimne orgaaniline siidi ja villa pesuks valmistatud vedel pesupesemisvahend võimsate saponiiniekstraktidega riiete tõhusaks ja õrnaks pesuks. Kiudude sügavpuhastus, kaitseb värve ja tagab hügieenilise puhtuse. Naturaalne roosi kroonlehtede lõhn tänu puhastele eeterlikele õlidele. Ühest pudelist piisab 38 pesutsükliks, mis sisaldavad kergelt kuni normaalselt määrdunud pesu. Mõõdud kehtivad pesumasinatele mahutavusega 4-5kg. Pakub täiendavat kaitset õrnadele kiududele. Ei sisalda kahjulikke kemikaale ja kaitseb seetõttu ka teie tervist ja keskkonda. Pakend: Orgaanilisest plastikust pudel (roosuhkur).  Valmistatud: Austrias. Kogus 1500 ml

Pesugeel kummeliga

23.00
Taimne orgaaniline musta ja värvilise pesupesemisvahend võimsate taimsete saponiiniekstraktidega, peseb riideid tõhusalt ja õrnalt, kaitstes värve. Ei sisalda kahjulikke kemikaale ja kaitsevad  teie tervist ja keskkonda. Looduslik kummeli- ja apelsinilõhn puhaste eeterlike õlidega 3-liitrisest pudelist piisab 75 pesutsükliks, mis sisaldavad kerget kuni normaalset määrdunud pesu. Mõõdud kehtivad pesumasinatele mahutavusega 4-5kg. Sertifikaadid: Austria orgaaniline garantii, originaal Dermatest Pakend: Orgaanilisest plastikust pudel (roosuhkur) Kogus 3000 ml

Pesugeel tundlikule nahale 3 liitrit

21.00
Taimne orgaaniline  hüpoallergeenne pesupesemisvahend võimsate taimsete saponiiniekstraktidega, peseb riideid tõhusalt ja õrnalt. Sobib ka imikute ja laste riietele. Ei sisalda kahjulikke kemikaale, kaitseb  teie tervist ja keskkonda. älja töötatud tundlikule nahale ja allergiatele, õrn koostis ilma lõhnaaineteta. Sobib ka imikute ja laste riietele. Sobib eriti hästi värvilise, peene ja väga määrdunud pesu jaoks. Sertifikaadid: Austria orgaaniline garantii, originaal Dermatest. Kogus 3000 ml