1991. aastal asutatud Pranarômi laboratoorium on spetsialiseerunud teaduslikule ja meditsiinilisele aroomiteraapiale. Laboratooriumi rajaja Dominique Baudox on maailmakuulus farmatseut ja aromatoloog, kes on kirjutanud mitmeid aroomiteraapia alaseid raamatuid.

” 20 aasta jooksul on meie firma teadlased reisinud kogu maailmas, et leida parimat toorainet ja jagada meie hindamatuid kogemusi. Oleme veendunud, et kindlaks määratud kemotüübiga eeterlikud õlid kuuluvad tulevikus tervise alustalade hulka. Pranarômi firma on aroomiteraapia etaloniks kogu maailmas.  Ja seda tänu meie jätkuvale kirele pakkuda inimkonnale parimaid taimede omadusi.

Pranarômist on tänaseks saanud turu liider just nende inimeste tõttu, kes on avastanud meie tooted ja taganud nende abil endale parema tervise. Minu sügav tänu kuulub kõigile neile inimestele, kes jagavad meiega meie kirge!”

Dominique Badoux

Pranarôm International Ltd tegevdirektor

Dominique Badoux

Dominique Badoux on farmatseut nii nagu seda olid tema isa ja vanaisagi. 1980ndatel oli ta üks esimestest farmatseutidest Belgias, kes keskendus eeterlike õlide kasutamisele tervishoiu valdkonnas.

Olles innustunud oma uuringutulemustest reisis Dominique Badoux nii Belgias kui ka Prantsusmaal pidades loenguid ja korraldades kursuseid asjahuvilistele, tõstes sellega eeterlikud õlid taas neile kuuluvale kohale meie apteekides. Oma karjääri algusaastatel käis ta ka Jaapanis, Kanadas ja Lõuna-Aafrikas pidamas loenguid teaduspõhisest aroomiteraapiast, kus ta sai tervishoiutöötjate sooja vastuvõtu osaliseks.

Väljapaistva õpetajana jagas Dominique Badoux innustunult oma teadmisi eeterlikest õlidest ja hakkas välja arendama innovatiivseid aroomiteraapia tooteid. Tema hämmastavalt efektiivsed retseptid demonstreerisid üsna varsti tema järgijatele eeterlike õlide uskumatut parandavat jõudu.

Need retseptid on kokku kogutud ja avaldatud tema esimeses raamatus “Aromathérapie – se soigner avec les huiles essentielles” (Amyris ed.). Need retseptid jäävad alatiseks prantsuse aroomiteraapia klassikuteks ning samas need tegid Dominique Badoux’st ühe enim lugupeetud aromatoloogi terves maailmas.

Pranarôm soovib, et eeterlikud õlid oleksid harmoonilisema elu liitlasteks. Just seetõttu Pranarôm töötab välja uusi eeterlikel õlidel baseeruvaid tooteid, mis on käepärased ja eriti tõhusad.

 • KÕIK Pranarõm EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.
 • Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.
 • parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID   TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA.

 • EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.
 • DIFUUSERIS KASUTADES – KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri veepaaki vesi ja lisa sinna  1- 6 tilka eeterlikku õli.Ära kasuta difusiooniks destilleeritud vett.
 • ÄRGE KASUTAGE NEID ILMA LAHJENDAMATA NAHAL JA ÄRGE NEELAKE NEID ALLA
 • LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID EI SOBI.
 • HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

 

 

EETERLIKUD ÕLID

Kui taimed kasvavad orgaaniliselt, toodavad nad looduslike õlisid nimetusega „eeterlikud õlid“, millel on ahvatlevad lõhnad. Nendel eeterlikel õlidel on ka taime immuunsussüsteemi tugevad antimikroobsed omadused kahjurite, bakterite ja viiruste tõrjumiseks. Samu õlisid, mis taime kaitsevad, saab kasutada ka meie keha tervislikumaks muutmiseks.

Palmerosa eeterlik õli

DIFFUSIOONI SEGUD

Orgaanilised ja jätkusuutlikud käsitöösegud, mis on välja töötatud Prantsusmaal Grasse’is. Igal kohandatud segul on 3 lõhna nooti -tipunoot, südamenoot ja alusnoot, mis aitavad teie emotsioone rahustada, ergutada ja tõsta.

FR-LES-DIFFUSABLES-Zen-BIO-30-ml-Pranarom

AROMAFORCE

AROMAFORCE on terve tootevalik tervisliku immuunfunktsiooni toetamiseks. Iga koostis sisaldab orgaanilisi, aromaatseid taimseid koostisosi, et säilitada ja toetada meie looduslikku kaitsevõimet.

FR-NL-AROMAGOM-Gommes-adoucissantes-pranarom

NEITSI TAIMEÕLID

Toitvad ja rahustavad neitsi taimeõlid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mis on vajalikud meie naha ja keha hooldamiseks. Suurepärased üksi kasutamiseks või aromatiseeritud eeterlike õlidega lisahüvede saamiseks on need toitainerikkad lisandid igapäevastele nahahooldustoimingutele.

macadamia

PRANACAPS

Ohutu, tõhus ja mugav Pranacaps kasutab sertifitseeritud orgaaniliste eeterlike õlide aktiivseid omadusi.

FR-AROMALGIC-Capsules-Articulations-BIO-30-caps-Pranarom

PRANA KIDS

Tervisliku ja õnneliku kodu jaoks – orgaanilised difusioonisegud on lastele professionaalselt välja töötatud, kasutades puhaste taimede eeterlikke õlisid. Hajutage need 3 segu kogu päeva jooksul ja enne magamaminekut, kasutades imetlusväärseid difuusereid. Lastele 3+ kuud. Vanemad lapsed armastavad neid ka!

FR-PRANABB-HV-Amande-douce-bio-pranarom

Pranarom Cosmetique

Pranarom Cosmetique eesmärk on kasutada tugevatoimeliste taimede jõudu, et nahka toita kõigega, mida ta vajab oma parimaks väljanägemiseks ja tundmiseks. See on osaliselt kunst, osaliselt teadus. Ja nagu alati, on see 100% sertifitseeritud orgaaniline. Taimed on ilusad – ja nad teevad meid ka ilusaks.

cosmetique-pranalixir-corriger

Taimne leevendus

Taimepõhine aktuaalne leevendus – tervisliku ja aktiivse eluviisi toetamiseks täieliku mahetoodete valiku tutvustamine! Iga koostis sisaldab sertifitseeritud orgaanilisi taimeekstrakte ja eeterlikke õlisid, mis leevendavad aeg-ajalt valutavaid lihaseid, liigeseid, stressi ja pinget.

Valudevastane õli

Pranarom SPREID

Pranarom on loonud eeterlikeõlide baasil spreid erinevate vajaduste jaoks. Viiruse vastased, sääskede, puukide vastased spreid on loodud selleks, et pakkuda inimestele mugavat mahetoodete kasutuse võimalust.

pranarom-offre-duo-spray-corps-roller-apaisant-anti-moustiques

AROMAFEMINA

Naiste toetamiseks nendel tundlikel perioodidel tutvustas Pranarôm oma uhiuut orgaaniliste toodete sarja AROMAFEMINA.

AROMAFEMINA kapslid on parimad kaaslased igas vanuses naistele

Kuningakepiõli naistele

Ravintsara pärlid

16.00
Pranarõmi orgaaniline eeterlik õli  Ravintsara on efektiivne igasuguste viirusnakkuste (gripp, herpes jne.) korral, ka unetuse, depressiooni, närvilisuse ja füüsilise väsimuse korral. Kogus: 60 pärli 100% puhas ja looduslik eeterlik õli. Kõik BIO Pranarôm eeterlikud õlid on mahepõllumajanduse kemotüübiga eeterlikud õlid ja on sertifitseeritud mahepõllumajanduse poolt, sõltumatu, rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsiooni Ecocert poolt. Toode ei ole ravim.  

Frankincense eeterlik õli

14.80
Frankincense BIO Boswellia carteri NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, ärevuse puhul igapäevaselt ja ka sünnituse ajal. Igemetursete ja verejooksude puhul. Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv, depressiooni leevendav, antiseptiline, taastav. Üks võimsamaid eeterlike õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. 100% sertifitseeritud eeterlik õli Kogus: 5 ml

Suruõhuga sprei nõrgestab õhus lenduvaid viirusi ja baktereid./ Teepuu, ravintsara ja apelsiniga 150 ml

18.00

See AROMAFORCEi suruõhuga sprei tagab tervislikuma õhu tänu 100% orgaaniliste eeterlike õlide puhastavatele omadustele. Meeldiva aroomiga sprei eesmärgiks on eeterlike õlide pikaajalisem lendlemine õhus, mille jooksul eeterlikud õlid nõrgestavad õhus lenduvaid viirusi ja baktereid. Toode ei sisalda vett, alkoholi ja muid lisaaineid ja koosneb ainult 100% eeterlikest õlidest.

Suurepärane toode sundventilatsiooniga ruumidesse, salongidesse, meditsiiniasutustesse, autosse, koju jne.

Efektiivsus on tõestatud sõltumatute laborikatsetega.

Tõhus ja looduslik koostis aitab: 

- elimineerida viirused (gripi A H1N1 viirus, koroonaviirus HCoV-229E) 30 sekundiga ja bakterid (Streptococcus pyogenes) 5 minutiga ning seened (Aspergillus niger) 15 minutiga

- värskendab õhku (suitsu lõhn, toiduvalmistamine jne)

- puhastab sundventilatsiooniga ruumide õhku, vähendab õhus olevaid allergeene ja baktereid

Koostis: 100% orgaaniliste mahepõllundusest sertifitseeritud eeterlike õlidega *: 

Magus apelsin, ho Wood, Niaouli, Eukalüpt, Ravintsara, Mandravasarotra, Geraanium, Ylang-ylang, Sidrun eukalüpt, Madagaskari sidrunhein, Nelgipuu, Katrafay, Patšuli, Ingver, Madagaskari helichrysum, Ravensara

Kulub vähe ja kestab kaua
Kogus: 150 ML
 

Ravintsara eeterlik õli

12.0030.00
Ravintsara 100%  BIO eeterlik õli Cinnamomum Camphora Ravintsara on nr.1 eeterlik õli viiruste ajal, toime erinevate viiruste puhul ka kõhuviirused. Vähendab nakkusohtu. Ravintsara on efektiivne ka unetuse, depressiooni, närvilisuse ja füüsilise väsimuse korral. Hea eeterlik õli  lastele.

Omadused

 • Toniseerib, närvitoonik, annab energiat ja jõudu
 • Suurepärane viirusevastane õli ja  erinevaid mikroobe hävitav
 • Tõstab immuunsust
 • Stimuleerib südame vereringet
 • Katarride ja respiratoorsete haiguste puhul puhastab hingamisteed

Kasutamine ennetamiseks

 • Gripp, bronhiit, nohu, köha;
 • Nakkuslik mononukleoos, katk
 • Vöötohatis, herpes
 • Soolepõletik ja viirushepatiit
 • Raske immuunpuudulikkus
 • Unetus, depressioon, ärevus
 • Asthenia sügav, närvi ja füüsiline / väsimus
 • Lümfisüsteemi ummistused
Regulatiivne staatus :Toidulisand - võib kasutada seespidiselt Saadaval 10 ml ja 30 ml NB! Ärge ajage segi Ravintsrat ja Ravensarat - need on täiesti kaks erineva biokeemilise koostisega eeterliku õli. Ravintsara eeterliku õli omadusi ei ole Ravensara eeterlikul õlil.  

Magus apelsin eeterlik õli

6.00
Magus apelsin Citrus Sinensis Aroom värske, puuviljaline, magus. Pehmendav, soojendav, rahustav. Mõjub positiivselt laste närvisüsteemile. Rahustab magu.
 • Aitab depressiooni ja närvipinge vastu, kurbuse, rõõmutuse puhul
BIO toidukvaliteediga Kogus: 10 ml

Lavendel eeterlik õli 10 ml

11.00
Tõeline lavendel on üks kaasaegse aroomiteraapia lipulaevu. Selle kahjutus, suurepärane tolerantsus, mille tõhusus on varjutuseta, on kindlasti aidanud kaasa olulisele rollile aromaatses apteegis. See eeterlik õli on abiks paljude probleemide puhul ja teda loetakse universaalseks  imerohuks. Kasutatakse liigeste, lihaste heaoluks, nahahoolduses ja emotsionaalseks tasakaalustamiseks. Kogus 10 ML Lavandula angustifolia ssp angustifolia 100% eeterlik õli Lubatud kasutada toidus

Copaiba eeterlik õli

9.90
Copaiba Copaifera officinalis 100% puhtusega määratud gemotüübiga sertifitseeritud eeterlik õli. Copaiba officinalis eeterlik õli sisaldab suures koguses beeta-karüofülleeni, mis on väga tugev põletikuvastane aine ja samuti on Copaiba üks ohutumaid õlisid, mida kasutada naha seisukorra parandamiseks ja krooniliste nahahaiguste ravimisel ka Staphylococcus aureuse puhul. Üks parimaid eeterlike õlisid nahahoolduses. Inhalatsioonina/ difusioonina vähendab ärevust ja depressiooni. Kogus: 10 ml  

Greip eeterlik õli

9.90
Citrus paradisi Annab rõõmu, positiivsust, enesekindlust, muutumisvõimet, suuremeelsust, spontaansust, koostöövõimet ja elavdab. Õhus olevate bakterite hävitaja. Väga hea eeterlik õli viiruste ajal kasutamiseks, sobib ka lastele. Kasuta viiruste ajal difuuseris. BIO/100% eeterlik õli toidukvaliteediga Kogus: 10 ml  

Helichrysum eeterlik õli/ Käokuld

26.00
Helichrysum italicum ssp serotinum    Liigesed,lihased, vereringet ergutav, sinikad, põrutused, nahahooldus, detox ja salenemine- iluhooldus. Erakordne, suurepärane, haruldane, väärtuslik eeterlik õli. Kui olete seda proovinud, üllatute selle kiirest mõjust. See on tõend aroomteraapia märkimisväärse toimimise kohta skeptikutele (ja need eksisteerivad !). Tegemist on loodusliku taimse saadusega, millel on kõige võimsam hematoomi vastane toime, mistahes sinikate või muhkude korral teeb korduv pealekandmine imet. Õige Helichrysumi eeterlik õli on väärt oma kõrget hinda, sest teeb imesid ja on asendamatu toode koduapteegis. NR. 1 eeterlik õli nahaholduses. Seda eeterlikku õli võib kasutada toidu maitsestamiseks. NB! Terapeutilised omadused on ainult orgaanilistel sertifitseeritud eeterlikel õlidel. 100 % sertifitseeritud eeterlik õli toidukvaliteediga Kogus: 5 ml

Difuuser Cera

66.00
Elegantne difuuser on valmistatud naturaalsest puidust ja keraamikast. Vali oma eeterlike õlide hajutamiseks looduslikust materjalist hajuti. Elegantse, lihtsa ja põhjamaise joonega difuuser on kaunis disainielement.

Sääsevastane sprei eeterlike õlidega BIO

13.99
Eeterlike õlidega sääsepeletaja (ECO) Sääski  tõrjuval kehapihustil on meeldiv lõhn ja kaitseb nahka Euroopa ja troopiliste sääskede (Aedes albopictus (tiger mosquito), Aedes aegypti, Culex pipiens, Anopheles gambiae) eest 7 tundi (1). (1) Sõltumatute laboratoorsete testidega tõestatud tõhusus. Mugav kasutada. Parim enne 12/2024 Kogus: 75 ml Toodet on piiratud koguses

Rooma kummel eeterlik õli

24.00
Rooma kummel Chamaemelum nobile Rooma kummeli eeterlikku õli on kasutatud närvide rahustamiseks ja rahutuse vähendamise leevendamise soodustamiseks. Rooma kummeli sissehingamine on üks parimaid viise kuidas kasutada selle eeterliku õli toimet. Väikesed molekulid viiakse otse ajusse. Uuringud näitavad, et Rooma kummelit on kasutatud kogu maailmas depressiivsete ja ärevuse sümptomite leevendamiseks. Evidence-Based Complementary ja Alternative Medicine avaldatud 2013. aasta uuringus leiti, et aroomteraapia eeterliku õli segu, mis sisaldab lavendlit, rooma kummelit ja neroli eeterlikku õli, vähendas patsientide ärevuse taset. Aroomteraapia ravi vähendas tõhusalt ärevuse taset ja parandas patsientide unehäireid. Osa: Õied Kogus: 5 ml Toidukvaliteediga