1991. aastal asutatud Pranarômi laboratoorium on spetsialiseerunud teaduslikule ja meditsiinilisele aroomiteraapiale. Laboratooriumi rajaja Dominique Baudox on maailmakuulus farmatseut ja aromatoloog, kes on kirjutanud mitmeid aroomiteraapia alaseid raamatuid.

” 20 aasta jooksul on meie firma teadlased reisinud kogu maailmas, et leida parimat toorainet ja jagada meie hindamatuid kogemusi. Oleme veendunud, et kindlaks määratud kemotüübiga eeterlikud õlid kuuluvad tulevikus tervise alustalade hulka. Pranarômi firma on aroomiteraapia etaloniks kogu maailmas.  Ja seda tänu meie jätkuvale kirele pakkuda inimkonnale parimaid taimede omadusi.

Pranarômist on tänaseks saanud turu liider just nende inimeste tõttu, kes on avastanud meie tooted ja taganud nende abil endale parema tervise. Minu sügav tänu kuulub kõigile neile inimestele, kes jagavad meiega meie kirge!”

Dominique Badoux

Pranarôm International Ltd tegevdirektor

Dominique Badoux

Dominique Badoux on farmatseut nii nagu seda olid tema isa ja vanaisagi. 1980ndatel oli ta üks esimestest farmatseutidest Belgias, kes keskendus eeterlike õlide kasutamisele tervishoiu valdkonnas.

Olles innustunud oma uuringutulemustest reisis Dominique Badoux nii Belgias kui ka Prantsusmaal pidades loenguid ja korraldades kursuseid asjahuvilistele, tõstes sellega eeterlikud õlid taas neile kuuluvale kohale meie apteekides. Oma karjääri algusaastatel käis ta ka Jaapanis, Kanadas ja Lõuna-Aafrikas pidamas loenguid teaduspõhisest aroomiteraapiast, kus ta sai tervishoiutöötjate sooja vastuvõtu osaliseks.

Väljapaistva õpetajana jagas Dominique Badoux innustunult oma teadmisi eeterlikest õlidest ja hakkas välja arendama innovatiivseid aroomiteraapia tooteid. Tema hämmastavalt efektiivsed retseptid demonstreerisid üsna varsti tema järgijatele eeterlike õlide uskumatut parandavat jõudu.

Need retseptid on kokku kogutud ja avaldatud tema esimeses raamatus “Aromathérapie – se soigner avec les huiles essentielles” (Amyris ed.). Need retseptid jäävad alatiseks prantsuse aroomiteraapia klassikuteks ning samas need tegid Dominique Badoux’st ühe enim lugupeetud aromatoloogi terves maailmas.

Pranarôm soovib, et eeterlikud õlid oleksid harmoonilisema elu liitlasteks. Just seetõttu Pranarôm töötab välja uusi eeterlikel õlidel baseeruvaid tooteid, mis on käepärased ja eriti tõhusad.

  • KÕIK Pranarõm EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.
  • Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.
  • parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID   TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA.

  • EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.
  • DIFUUSERIS KASUTADES – KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri veepaaki vesi ja lisa sinna  1- 6 tilka eeterlikku õli.Ära kasuta difusiooniks destilleeritud vett.
  • ÄRGE KASUTAGE NEID ILMA LAHJENDAMATA NAHAL JA ÄRGE NEELAKE NEID ALLA
  • LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID EI SOBI.
  • HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

 

 

EETERLIKUD ÕLID

Kui taimed kasvavad orgaaniliselt, toodavad nad looduslike õlisid nimetusega „eeterlikud õlid“, millel on ahvatlevad lõhnad. Nendel eeterlikel õlidel on ka taime immuunsussüsteemi tugevad antimikroobsed omadused kahjurite, bakterite ja viiruste tõrjumiseks. Samu õlisid, mis taime kaitsevad, saab kasutada ka meie keha tervislikumaks muutmiseks.

Palmerosa eeterlik õli

DIFFUSIOONI SEGUD

Orgaanilised ja jätkusuutlikud käsitöösegud, mis on välja töötatud Prantsusmaal Grasse’is. Igal kohandatud segul on 3 lõhna nooti -tipunoot, südamenoot ja alusnoot, mis aitavad teie emotsioone rahustada, ergutada ja tõsta.

FR-LES-DIFFUSABLES-Zen-BIO-30-ml-Pranarom

AROMAFORCE

AROMAFORCE on terve tootevalik tervisliku immuunfunktsiooni toetamiseks. Iga koostis sisaldab orgaanilisi, aromaatseid taimseid koostisosi, et säilitada ja toetada meie looduslikku kaitsevõimet.

FR-NL-AROMAGOM-Gommes-adoucissantes-pranarom

NEITSI TAIMEÕLID

Toitvad ja rahustavad neitsi taimeõlid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mis on vajalikud meie naha ja keha hooldamiseks. Suurepärased üksi kasutamiseks või aromatiseeritud eeterlike õlidega lisahüvede saamiseks on need toitainerikkad lisandid igapäevastele nahahooldustoimingutele.

macadamia

PRANACAPS

Ohutu, tõhus ja mugav Pranacaps kasutab sertifitseeritud orgaaniliste eeterlike õlide aktiivseid omadusi.

FR-AROMALGIC-Capsules-Articulations-BIO-30-caps-Pranarom

PRANA KIDS

Tervisliku ja õnneliku kodu jaoks – orgaanilised difusioonisegud on lastele professionaalselt välja töötatud, kasutades puhaste taimede eeterlikke õlisid. Hajutage need 3 segu kogu päeva jooksul ja enne magamaminekut, kasutades imetlusväärseid difuusereid. Lastele 3+ kuud. Vanemad lapsed armastavad neid ka!

FR-PRANABB-HV-Amande-douce-bio-pranarom

Pranarom Cosmetique

Pranarom Cosmetique eesmärk on kasutada tugevatoimeliste taimede jõudu, et nahka toita kõigega, mida ta vajab oma parimaks väljanägemiseks ja tundmiseks. See on osaliselt kunst, osaliselt teadus. Ja nagu alati, on see 100% sertifitseeritud orgaaniline. Taimed on ilusad – ja nad teevad meid ka ilusaks.

cosmetique-pranalixir-corriger

Taimne leevendus

Taimepõhine aktuaalne leevendus – tervisliku ja aktiivse eluviisi toetamiseks täieliku mahetoodete valiku tutvustamine! Iga koostis sisaldab sertifitseeritud orgaanilisi taimeekstrakte ja eeterlikke õlisid, mis leevendavad aeg-ajalt valutavaid lihaseid, liigeseid, stressi ja pinget.

Valudevastane õli

Pranarom SPREID

Pranarom on loonud eeterlikeõlide baasil spreid erinevate vajaduste jaoks. Viiruse vastased, sääskede, puukide vastased spreid on loodud selleks, et pakkuda inimestele mugavat mahetoodete kasutuse võimalust.

pranarom-offre-duo-spray-corps-roller-apaisant-anti-moustiques

AROMAFEMINA

Naiste toetamiseks nendel tundlikel perioodidel tutvustas Pranarôm oma uhiuut orgaaniliste toodete sarja AROMAFEMINA.

AROMAFEMINA kapslid on parimad kaaslased igas vanuses naistele

Kuningakepiõli naistele

Pihustiga pudel / ava 18 mm

1.081.17
Väga kvaliteetne klaaspudel - meditsiiniline klaas Erinevad suurused 10 ml, 30 ml, 50 ml Ava 18 mm

Pipetiga pudel 30 ml / ava 18 mm

1.33
Klaaspudel pipetiga:  
  • 30 ml
Ava 18 ml Kvaliteetsest klaasist pudel. UV valguse kindel. Silikoonpump ja läbipaistev klaasipipett - Suurepärane pudel toodete täpseks väljastamiseks. Vali tabelist:

Klaaspudel metallist rullikuga 10 ml / must kork

1.1715.83
Klaaspudel metallist rullikuga. Suurus 10 ml Materjal: meditsiiniline klaas Pudel on valmistatud kõrgekvaliteetsest tumedast klaasist, mis kaitseb toodet UV-kiirguse eest. (sobib ideaalselt valgustundlike toodete jaoks). Klaaspudel metallist rullpalliga ja musta kruvikorkiga. Ideaalne kosmeetikatoodetele, farmaatsiatoodetele, ravimtaimedele, aroomiteraapia toodetele, silma seerumitele, parfüümidele. Parim baasõli parfüümide loomiseks on Jojoba  Jojobaõli külmpressitud 50 mlkoos fraktsioneeritud kookosõliga Fraktsioneeritud kookosõli.

Ravintsara eeterlik õli

7.5014.83
Ravintsara eeterlik õli on pärit Lauracea perekonnast. Saadakse lehtede aurudestilleerimisel. Sellel on palju omadusi, nagu viirusevastane ja hingamissüsteemi kaitsev toime. Ravintsara on parim eeterlik õli viiruste ennetamiseks, lisaks, et ta on suurepärane viirusevastane ja ka  erinevaid patogeenseid mikroobe hävitav eeterlik õli. Vähendab füüsilist ja vaimset jõuetust. Rahustav, soodustab und ja parandab une kvaliteeti, see vähendab ärevust. Suurepärane närvitoonik. Hea abiline herpese ja vöötohatise puhul. Katarride ja respiratoorsete haiguste puhul puhastab hingamisteed. Õige Ravintsara eeterlik õli on saadud taimedest, mis kasvatatakse Madagaskaril.  

4 soola segu 450g

22.50
NELJA SOOLA SEGU / pHOUR Salt Tänu nelja loodusliku mineraalsoola (naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium) täiuslik ja õiges vahekorras kooslus aitab hoida keha remineralisatsiooni, aidates lihastel, luudel ja liigestel nooruslikuks jääda. Aitab muuta organismi aluseliseks. Alumiiniumivaba Kogus: 450 g Säilivusaeg kuni 04/24

Frankincense eeterlik õli

12.3324.92
Bosewellia carterii Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv,antidepressiivne, antiseptiline, taastav ja tasakaalustav. Üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. See õli võiks kõigil olemas olla. Ärge kasutage Frankincense õli seespidiselt, eriti ohlik on see laste puhul alla 12.aasta. Kogused : 5 G- 5,81 ml 15 g- 17,44 ml

Magus apelsin eeterlik õli

4.177.42
Citrus Sinensis      Apelsin on läbi imbunud päikese säravast energiast, kuu müstikast ja tähtede kiirgusest. Toob rõõmu kurba südamesse, taaselustab sidemed hingega, mis on aja  jooksul kalestunud. Motiveerib andeksandmist ja vabanemist kinnisideedest. Aitab keskenduda, tõstab üldist töövõimet ja maandab stressi.

Sidruni eeterlik õli

4.928.25
Citrus limon Värske, tugev, lenduv, lisab iseloomu tugevust, annab selgust, eesmärgikindlust, avardumist. Ergutab loomingulisele tööle. Värskendav, selgitav. Sinus infektsioonide puhul. Abiks tselluliidi ja vedeliku eraldumisel, puhastav ja mürke eemaldav.  

Fraktsioneeritud kookosõli

5.7515.75
Fraktsioneeritud kookosõli, see õli ei tahku ja on igal temperatuuril vedelas olekus. Õli pH 5,5. 100% looduslik. Hea kerge õli igapäevaseks kasutamiseks. Sobib eeterlike õlide lahjendamiseks ja on asendamatu kreemide ja keha suflee valmistamisel. Sisu: 100% kookosõli fraktsioneeritud INCI/sünonüümid: kaprüül / kapriintriglütseriid Päritolu: Kagu-Aasia Lõhn: peaaegu lõhnatu Värv: selge ekstraheerimine: fraktsioneeritud kookosõli saadakse pika ahelaga rasvhapete eemaldamisel looduslikust kookosõlist destilleerimise ja fraktsioneerimise protsessi. Erinevalt neitsi kookosõlist on sellest saadav õli ka toatemperatuuril vedel. Seda tüüpi kookosõli on väga stabiilne ja pika säilivusajaga. See seguneb hästi teiste õlidega ja on ülikerge. Ideaalne baasõli. Fraktsioneeritud kookosõli on suurepärane pehmendav (pehmendab nahka). See on kerge ja imendub kiiresti nahka. Nahk on hooldatud ja niisutatud, ilma et see oleks rasvane. Seda tüüpi kookosõli sobib ideaalselt näoõlidele, kuna seguneb hästi teiste õlidega, imendub hästi nahka ja niisutab poore ummistamata. Fraktsioneeritud kookosõli on väidetavalt suurepärane õli juuksehoolduseks ja sobib kõikidele juuksetüüpidele. See imendub hästi juuksesalku, toidab ja hooldab juukseid ning muudab teie lokid võrgutavaks. NB! Valmistades tooteid eeterlike õlidega on vaja kindlasti lisada eeterlike õlide oksüdeerumise vältimiseks kosmeetilist e-vitamiini. Looduslik kosmeetiline E-vitamiin Saadaval 100 ml, 300 ml  

Ravintsara pärlid

11.67
Pranarõmi orgaaniline eeterlik õli  Ravintsara on efektiivne igasuguste viirusnakkuste (gripp, herpes jne.) korral, ka unetuse, depressiooni, närvilisuse ja füüsilise väsimuse korral. Kogus: 60 pärli 100% puhas ja looduslik eeterlik õli. Kõik BIO Pranarôm eeterlikud õlid on mahepõllumajanduse kemotüübiga eeterlikud õlid ja on sertifitseeritud mahepõllumajanduse poolt, sõltumatu, rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsiooni Ecocert poolt. Toode ei ole ravim.  

4 soola segu 500g

23.25
NELJA SOOLA SEGU / pHOUR Salt Tänu nelja loodusliku mineraalsoola (naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium) täiuslik ja õiges vahekorras kooslus aitab hoida keha remineralisatsiooni, aidates lihastel, luudel ja liigestel nooruslikuks jääda. Aitab muuta organismi aluseliseks. Alumiiniumivaba Kogus: 500 g Parim enne 11/24