1991. aastal asutatud Pranarômi laboratoorium on spetsialiseerunud teaduslikule ja meditsiinilisele aroomiteraapiale. Laboratooriumi rajaja Dominique Baudox on maailmakuulus farmatseut ja aromatoloog, kes on kirjutanud mitmeid aroomiteraapia alaseid raamatuid.

” 20 aasta jooksul on meie firma teadlased reisinud kogu maailmas, et leida parimat toorainet ja jagada meie hindamatuid kogemusi. Oleme veendunud, et kindlaks määratud kemotüübiga eeterlikud õlid kuuluvad tulevikus tervise alustalade hulka. Pranarômi firma on aroomiteraapia etaloniks kogu maailmas.  Ja seda tänu meie jätkuvale kirele pakkuda inimkonnale parimaid taimede omadusi.

Pranarômist on tänaseks saanud turu liider just nende inimeste tõttu, kes on avastanud meie tooted ja taganud nende abil endale parema tervise. Minu sügav tänu kuulub kõigile neile inimestele, kes jagavad meiega meie kirge!”

Dominique Badoux

Pranarôm International Ltd tegevdirektor

Dominique Badoux

Dominique Badoux on farmatseut nii nagu seda olid tema isa ja vanaisagi. 1980ndatel oli ta üks esimestest farmatseutidest Belgias, kes keskendus eeterlike õlide kasutamisele tervishoiu valdkonnas.

Olles innustunud oma uuringutulemustest reisis Dominique Badoux nii Belgias kui ka Prantsusmaal pidades loenguid ja korraldades kursuseid asjahuvilistele, tõstes sellega eeterlikud õlid taas neile kuuluvale kohale meie apteekides. Oma karjääri algusaastatel käis ta ka Jaapanis, Kanadas ja Lõuna-Aafrikas pidamas loenguid teaduspõhisest aroomiteraapiast, kus ta sai tervishoiutöötjate sooja vastuvõtu osaliseks.

Väljapaistva õpetajana jagas Dominique Badoux innustunult oma teadmisi eeterlikest õlidest ja hakkas välja arendama innovatiivseid aroomiteraapia tooteid. Tema hämmastavalt efektiivsed retseptid demonstreerisid üsna varsti tema järgijatele eeterlike õlide uskumatut parandavat jõudu.

Need retseptid on kokku kogutud ja avaldatud tema esimeses raamatus “Aromathérapie – se soigner avec les huiles essentielles” (Amyris ed.). Need retseptid jäävad alatiseks prantsuse aroomiteraapia klassikuteks ning samas need tegid Dominique Badoux’st ühe enim lugupeetud aromatoloogi terves maailmas.

Pranarôm soovib, et eeterlikud õlid oleksid harmoonilisema elu liitlasteks. Just seetõttu Pranarôm töötab välja uusi eeterlikel õlidel baseeruvaid tooteid, mis on käepärased ja eriti tõhusad.

  • KÕIK Pranarõm EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.
  • Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.
  • parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID   TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA.

  • EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.
  • DIFUUSERIS KASUTADES – KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri veepaaki vesi ja lisa sinna  1- 6 tilka eeterlikku õli.Ära kasuta difusiooniks destilleeritud vett.
  • ÄRGE KASUTAGE NEID ILMA LAHJENDAMATA NAHAL JA ÄRGE NEELAKE NEID ALLA
  • LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID EI SOBI.
  • HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

 

 

EETERLIKUD ÕLID

Kui taimed kasvavad orgaaniliselt, toodavad nad looduslike õlisid nimetusega „eeterlikud õlid“, millel on ahvatlevad lõhnad. Nendel eeterlikel õlidel on ka taime immuunsussüsteemi tugevad antimikroobsed omadused kahjurite, bakterite ja viiruste tõrjumiseks. Samu õlisid, mis taime kaitsevad, saab kasutada ka meie keha tervislikumaks muutmiseks.

Palmerosa eeterlik õli

DIFFUSIOONI SEGUD

Orgaanilised ja jätkusuutlikud käsitöösegud, mis on välja töötatud Prantsusmaal Grasse’is. Igal kohandatud segul on 3 lõhna nooti -tipunoot, südamenoot ja alusnoot, mis aitavad teie emotsioone rahustada, ergutada ja tõsta.

FR-LES-DIFFUSABLES-Zen-BIO-30-ml-Pranarom

AROMAFORCE

AROMAFORCE on terve tootevalik tervisliku immuunfunktsiooni toetamiseks. Iga koostis sisaldab orgaanilisi, aromaatseid taimseid koostisosi, et säilitada ja toetada meie looduslikku kaitsevõimet.

FR-NL-AROMAGOM-Gommes-adoucissantes-pranarom

NEITSI TAIMEÕLID

Toitvad ja rahustavad neitsi taimeõlid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mis on vajalikud meie naha ja keha hooldamiseks. Suurepärased üksi kasutamiseks või aromatiseeritud eeterlike õlidega lisahüvede saamiseks on need toitainerikkad lisandid igapäevastele nahahooldustoimingutele.

macadamia

PRANACAPS

Ohutu, tõhus ja mugav Pranacaps kasutab sertifitseeritud orgaaniliste eeterlike õlide aktiivseid omadusi.

FR-AROMALGIC-Capsules-Articulations-BIO-30-caps-Pranarom

PRANA KIDS

Tervisliku ja õnneliku kodu jaoks – orgaanilised difusioonisegud on lastele professionaalselt välja töötatud, kasutades puhaste taimede eeterlikke õlisid. Hajutage need 3 segu kogu päeva jooksul ja enne magamaminekut, kasutades imetlusväärseid difuusereid. Lastele 3+ kuud. Vanemad lapsed armastavad neid ka!

FR-PRANABB-HV-Amande-douce-bio-pranarom

Pranarom Cosmetique

Pranarom Cosmetique eesmärk on kasutada tugevatoimeliste taimede jõudu, et nahka toita kõigega, mida ta vajab oma parimaks väljanägemiseks ja tundmiseks. See on osaliselt kunst, osaliselt teadus. Ja nagu alati, on see 100% sertifitseeritud orgaaniline. Taimed on ilusad – ja nad teevad meid ka ilusaks.

cosmetique-pranalixir-corriger

Taimne leevendus

Taimepõhine aktuaalne leevendus – tervisliku ja aktiivse eluviisi toetamiseks täieliku mahetoodete valiku tutvustamine! Iga koostis sisaldab sertifitseeritud orgaanilisi taimeekstrakte ja eeterlikke õlisid, mis leevendavad aeg-ajalt valutavaid lihaseid, liigeseid, stressi ja pinget.

Valudevastane õli

Pranarom SPREID

Pranarom on loonud eeterlikeõlide baasil spreid erinevate vajaduste jaoks. Viiruse vastased, sääskede, puukide vastased spreid on loodud selleks, et pakkuda inimestele mugavat mahetoodete kasutuse võimalust.

pranarom-offre-duo-spray-corps-roller-apaisant-anti-moustiques

AROMAFEMINA

Naiste toetamiseks nendel tundlikel perioodidel tutvustas Pranarôm oma uhiuut orgaaniliste toodete sarja AROMAFEMINA.

AROMAFEMINA kapslid on parimad kaaslased igas vanuses naistele

Kuningakepiõli naistele

Viirukipuu / Frankincense

11.99
Frankincense BIO  Boswellia carteri NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv,antidepressiivne, antiseptiline, taastav. Üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. 100% eeterlik õli Kogus: 5 ml

Sääsepeletaja eeterlike õlidega BIO

14.40 12.99
Eeterlike õlidega sääsepeletaja (ECO) UUS PARII peaks saabuma juuni 3. või 4. nädal. Sääski  tõrjuval kehapihustil on meeldiv lõhn ja kaitseb nahka Euroopa ja troopiliste sääskede (Aedes albopictus (tiger mosquito), Aedes aegypti, Culex pipiens, Anopheles gambiae) eest 7 tundi (1). (1) Sõltumatute laboratoorsete testidega tõestatud tõhusus. Kogus: 75 ml

Sidrun

7.60 6.00
Citrus limon Sidruni eeterlikku õli kantakse lahjendatult nahale, hajutatakse õhku, et sisse hingata.Aitab kurnatuse vastu,depressiooni puhul, puhastab  nahka, tapab kahjulikke viirusi ja baktereid ning vähendab põletikku. Eterlik õli neutraliseerib tüüfuse ja stafülokokki pisiku 5 minutiga, difteeria 20 minutiga. Haavade puhastamine vähendab nahapõletikku.Sidruni eeterlik õli leevendab stressi tõhusamalt kui teised eeterlikud õlid, näiteks lavendel ja roos.Parandab keskendumist ja soovitav kasutada õppimise ajal koos rosmariin verbeone eeterliku õliga.Sissehingamine võib parandada Alzheimeri tõvega inimeste kognitiivseid funktsioone.Nahahooldustoodetes hoiab ja kirgastab nahatooni (ära kasuta 72 tundi enne päevitamist), aitab akne puhul. Destilleeritud osa: koor BIO/ toidukvaliteediga Kogus: 10 ml

Ravintsara

10.8027.60
Cinnamomum Camphora Ravintsara on parim eeterlik õli viiruste ajal. Vähendab nakkusohtu. 100 % eeterlik õli mahepõllunduses Bio sertifikaadiga 30 ml on piiratud koguses( saabub uuesti müügile 2021 oktoober) säilivus 05/2024

Kuningakepiõli kapslid

12.00 11.00
Evening primrose e. Kuningakepiõli on naiste parim sõber! Väldib varajast vananemist. Tugevdab juukseid ja küüsi, toidab nahka. Üks rikkamaid looduslikke antioksüdante.

Jojoba

10.30 8.80
Simmondsia Chinensis Nahka kaitsva ja hooldava toimega.Muudab naha siidiseks. Väga hea imenduvusega, sarnane naharasule. Niisutab ja pehmendab kuiva tundlikku nahka. Lahustab rasu, sobib akne raviks ja meigi eemaldamiseks. Aitab kuiva ja rasuse peanaha, psoriaasi ja ekseemi korral.  Hea tasakaalustav õli. Hea baasõli eeterlike õlide lahjendamiseks ja lõhnade valmistamiseks. Kogus 50 Ml  

Käokuld / Helichrysum

26.00
Helichrysum italicum ssp serotinum Erakordne, suurepärane, haruldane, väärtuslik eeterlik õli. Kui olete seda proovinud, üllatute selle kiirest mõjust. See on tõend aroomteraapia märkimisväärse toimimise kohta skeptikutele (ja need eksisteerivad !!). Tegemist on loodusliku taimse saadusega, millel on kõige võimsam hematoomi vastane toime, mistahes sinikate või muhkude korral teeb korduv pealekandmine imet. Õige Helichrysumi eeterlik õli on väärt oma kõrget hinda, sest teeb imesid ja on asendamatu toode koduapteegis. NR. 1 eeterlik õli nahaholduses. Seda eeterlikku õli võib kasutada toidu maitsestamiseks. NB! Terapeutilised omadused on ainult orgaanilistel sertifitseeritud eeterlikel õlidel. Bioorgaaniline  sertifitseeritud 100 % eeterlik õli Kogus: 5 ml

Puugivastane sprei – tekstiilile

14.00 11.99
AROMAPIC-i puugivastane sprei tagab tõhusa kaitse kuni 3 päevaks*. Riietele pihustamiseks.

Eukalüpt sidrun

6.00
Eucalyptus citriodora Eukalüpt sidrun Kogus: 10 ml

Riitsinusõli

7.60 6.60
Ricinus communis Riitsinusõli Soodustab juuste ja küünte kasvu. Põletikuvastane ja vähendab valu. Eemaldab kehast mürke. BIO (ECO) Esimene külmpress Kogus: 50 ml

Copaiba

8.80
Copaifera officinalis 100% puhtusega määratud gemotüübiga eeterlik õli. Copaiba officinalis eeterlik õli sisaldab suures koguses beeta-karüofülleeni, mis on väga tugev põletikuvastane aine ja samuti on Copaiba üks ohutumaid õlisid, mida kasutada naha seisukorra parandamiseks ja krooniliste nahahaiguste ravimisel ka Staphylococcus aureuse puhul. Üks parimaid eeterlikke õlisid nahahoolduses. Inhalatsioonina vähendab ärevust ja depressiooni. Kogus: 10 ml  

Sääsehammustuste järgne roll-on

8.80
Sääsehammustuse järgne roll-on / Gel apaisant BIO (ECO) Hammustuste korral rahustab see rahustav geel kohe sügelust ja vähendab allergiat. Rullikuga on geeli mugav kasutada ja lihtne peale kanda. Kogus: 15 ml