VitaJuwel  kristallidega tooted pakuvad võimalust nautida kristallivett ükskõik kus ja millal soovite. VitaJuwel kristallidega saad suurendada oma joogivee elujõudu loomulikul viisil samale tasemele kui puhas allikavesi. Klaasist kristallide hoidja on valminud käsitööna klaasipuhumis meistrite poolt ja see meetod on patenteeritud. Kõik kristallid on väga hoolikalt valitud ja klaasiks kasutatakse pliivaba boheemia klaasi. Tooted on valminud Saksamaal ja Austria alpides ning on maailmas ainulaadsed.

Kõik tooted on tunnustatud rahvusvaheliselt tuntud Jaapani teadlase Masaru Emoto poolt.

VitaJuwel kristallidega veelaadija eelised on, et kristalle ei ole vaja panna otse vette. Klaasist hoidja hoiab vett võimalike ohtude eest, mida võivad tekitada saastunud kristallid ja kristalli killud. Jääb ära aeganõudev kristallide puhastamine. Klaasist ümbris hoiab kristallid helgete ja säravatena. VitaJuwel on hügieeniline, mugav ja suurepärase disainiga patendeeritud toode.

 

Kristallidel on väga tugev vibratsioon ja need võnkumised kanduvad kergesti üle veele.

Kasutamine on väga lihtne, lase vesi pudelisse või aseta kristallide hoidja veega täidetud klaaskannu ja 7-10 minuti pärast on vesi täis energiat ja elujõudu.

Eelised:

  • Õiglane kaubandus (Fairtrade)
  • Pliivaba boheemia klaas
  • Valmistatud käsitööna Euroopas
  • Disainitud Saksa klaasikunstnike poolt
  • Tulemused on kinnitatud meditsiinilaboris Saksamaal
  • Testitud arstide ja alternatiivmeditsiini spetsialistide poolt
  • Ülemailmselt patenteeritud toode
  • Erinevad kristallide segud, mille vahel valida

 

VitaJuwel Decanter

Original price was: €65.10.Current price is: €51.90.
1,3 liitrine kann Pliivabast klaasits. Väga mugav kasutada. Kristallkulo tuleb eraldi juurde osta! Kann on ilma kulbita.

VitaJuwel Via Wellness

57.20
See kristallisegu annab pehme, meeldiva maitsega vee. Roosa kvarts - ametüst - mäekristall Maht: 500 ml

VitaJuwel Via Wellness kulp

Original price was: €70.20.Current price is: €58.00.
See kristallisegu annab pehme, meeldiva maitsega vee. Roosa kvarts- ametüst- mäekristall Kulp Dekanter on illustreeriv ja tuleb eraldi tellida.

VitaJuwel Via Five elements

67.10
Ametüst - kaltsedon- kivistunud puit- roosa kvarts - ookeani kaltsedon Maht: 500 ml

VitaJuwel Vitality

85.40
Annab elujõudu. Smaragd - mäekristall Kulp

VitaJuwel Via Five elements

80.40
Kristallisegu viis elementi aitab hoida meie keha tasakaalu ja tasakaalustab keha. Ametüst - kaltsedon- kivistunud puit- roosa kvarts - ookeani kaltsedon Kulp

VitaJuwel Via Fitness

76.30
Langetab kaalu ja toetab üldist toonust. Punane jaspis- mäekristall- magnesiit Kulp

VitaJuwel ViA Love

Original price was: €75.30.Current price is: €66.00.
Roosa kvarts - granaat - mäekristall Harmoonia – kindlus– kiindumus Kõik, mida vajate, on .... vesi. Ja kui lisada roosa kvarts, armastuse, õrnuse ja sensuaalsuse põhiline kivi, on kõik võimalik. Õiglane ja armas roosa kvarts on suhete talisman ning seda kasutatakse kristallide tervendamisel emotsionaalsete haavade ja traumade vabastamiseks ning rahu ja rahu toomiseks.* Tuline granaat lisab sellesse segusse imelise sensuaalsuse ja kire komponendi. Üheskoos loovad need ainulaadse emotsionaalse dünaamika – ARMASTUS. Neile, kes armastavad vett, on see ideaalne kingitus. Selleks, et süda lööks, vajab see vett. Avastage VitaJuweli kalliskivi-veetarvikute evolutsiooni järgmine samm. Olge VitaJuwel ViA abil valmis lonksuks värsket ja elutähtsat vett kõikjal, kus viibite. VitaJuwel ViA on kahe avaga klaaspudel. See on valmistatud kvaliteetsest esmaklassilisest klaasist ja varustatud vahetatava põhjaosaga ('gempod'), mis on täidetud käsitsi valitud vääriskivide valikuga. Patenteeritud 'gempod' toodetakse käsitsi Austria Alpides. Mahutavus: 500 ml

VitaJuwel ViA Vitality

Original price was: €90.50.Current price is: €78.00.
Smaragd – Mäekristall /Taastav – noorendav-regenereeriv ViA on GemWater-To-Go. Esmaklassiline klaaspudel, mille käsitsi valmistatud kuppel on täis väärtuslikke kalliskive. Restruktureerige oma joogivesi. Testitud naturopaatiliste arstide poolt. VitaJuweli kalliskivipudeliga avastage üks looduse põnevamaid saladusi. Nautige igivana traditsiooni, mis paneb  nautima vett nagu ei kunagi varem. Muuda tavaline joogivesi taevaseks veeks! Saksamaa Alpides disainitud VIA pudelil on erinevaid hoolikalt käsitsi valitud vääriskive ning see on valmistatud esmaklassilisest saastevabast boorsilikaatklaasist. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks, kuna kalliskivid on ümbritsetud käsitsi valmistatud vahetatavasse klaasanumasse, mis hoiab ära vee ja kivide saastumise , säilitades samal ajal kõik nende energeetilised eelised. VitaJuweli meetod vabastab teid tülikast kalliskivide küürimisest ja puhastamisest. Teie ViA peened kivid jäävad aastate jooksul säravaks ja läikivaks. Selle tipptasemel disain muudab selle kauniks ja väga praktiliseks kaaslaseks tööle sõitmiseks, jõusaalis või rannas veedetud päevaks. Nautige elujõudu andvat taevast vett nagu värsket allikast, kus iganes te ka poleks. Tundke kristallide positiivseid vibratsioone ja kustutage stiilselt janu. Mahutab: 500 ml vett  

VitaJuwel Via Diamonds

243.00
Aitab oma elu terviklikumaks muuta. Tugevdab armastust. Teemant- mäekristall Kulp