XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Looduslik baaskreem

18.00
Sinu naha loomulikuks iluks .Herbal Base Cream Florihana ( näole ja kehale) sisaldab ainult looduslikke koostisaineid, mis on vajalikud ilusa naha jaoks. Sisaldab sertifitseeritud orgaanilisi ja Ecocert, taimeõlisi, sheavõid ja Damaskuse roosi lillevett, mis muudavad nahk pehmeks  ja kaitsevad ilmastiku tingimuste eest. Soovi korral võid lisada kreemile oma lemmik eeterlikke õlisid. Retseptid leiad alt. Kogus: 50 ml

Tualettvesi- Granaatõun Hibiskus

37.10

Naudingute bukett. Virsik ja sidrun alluvad hibiskuse, granaatõuna ja draakonivilja eksootilisele võlule. Lõpliku buketi toovad vanill ja patšuli. Rõõmu lõhn.

Eeterlike õlidega lõhnaküünal 3.tšakra

5.10
Lõhnaküünal unikaalses kinkekarbis, millele on trükitud lootoseõisi, pimedusest valguseks muutumise sümbol. Seitse peamist tšakrat on meie keha energiasõlmed, kuhu emotsioonid kogu oma mitmekesisuses kokku saavad. Küünla valgus sümboliseerib häirivate emotsioonide (pimedus) kõrvaldamist ja muutumist kasulikeks emotsioonideks (valgus).
Lõhnastatud eeterlike õlidega: bergamott, laim, greip Põlemisaeg: 19–21 tundi

Rooma kummeli hüdrolaat- sprei

Rooma kummeli hüdrolaat/hüdrossol  rahustab paistes ja väsinud silmi (kotid ja tumedad ringid). Parim hooldusvahend tundlikule, ärritunud ja allergilisele nahale. Sobib beebidele. Suurepärane rahustaja stressi puhul nii täiskasvanutel kui ka lastel. Jahutava toimega. Juuksehoolduses: annab see heledatele juustele kuldse läike.
Säilitusainetevaba - alkoholivaba - lahjendamata. Kogus 150 ML Pihusti pihustab kerget udu, mida on väga mugav kasutada igal ajal.  
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

Kreem venitusarmide ennetamiseks ja leevendamiseks

Algne hind oli: €20.40.Current price is: €16.90.
Niisutavad taimeõlid aitavad vältida venitusarme, suurendavad naha elastsust. Roosipuu, Helichrysum ja Cistuse eeterlikud õlid täiendavad looduslike koostisosade kombinatsiooni.
Tänu oma kergele tekstuurile imendub see kiiresti ja võimaldab teil koheselt riietuda. Rahustab nahka sügeluse ja pingetunde korral. Võib kasutada rinnaga toitmise ajal. Kreem sobib kõigile, kes soovivad kasutada loodusliku hoolitsust.
Alates raseduse esimesest kuust kandke väike kogus kreemi 1 kuni 2 x päevas kõhule, puusadele, reitele ja rindadele; massaaž ringjate liigutustega kuni täieliku imendumiseni. Imetamise korral on soovitatav jätkata kuni 3 kuud pärast sünnitust, vältides rindu.
100% loodustoode
Kogus 100 ml

Yuzu eeterlik õli

Algne hind oli: €17.30.Current price is: €14.90.
Yuzu eeterlikku õli on Jaapani kultuuris sajandeid kasutatud terapeutiliste omaduste ja elujõulise aroomi tõttu. Yuzu eeterlikul õlil on veetlev tsitruseline aroom, mis sarnaneb mandariini ja greibi kombinatsiooniga. Yuzu õli meeldiv aroom muudab selle heaks kandidaadiks ärevuse, depressiooni ja närvilisuse leevendamiseks mõeldud hajutussegude jaoks. Tõeliselt positiivse sõnumiga eeterlik õli, mis annab teile hea tuju! Imeline aroom võib luua värskendava õhkkonna, eriti murede ja pingete ajal. Yuzu toetab hingamisteede tervist. Kasutatakse naha noorendamiseks, vereringe parandamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks.   Kogus 5 ML

Citrus junos

Päritolumaa: Jaapan

Saamise meetod: külmpressitud

Taimeosa :koor

 

Looduslikud kurgupastillid Eukalüptiga

9.90
100 % looduslikd kurgupastillid valusa ja kriipiva kurgu puhul. Aitab leevendada külmetusest tingitud nähte. 100% puhaste ja looduslike eeterlike õlidega:ekalüpt globulus, piparmünt, sidrunhein, cassia, rohemünt, sidrun, sidrunhein. Ülemiste hingamisteede tervise toetamiseks. Toidulisand Kogus 45 g

Katlakivi eemaldaja piparmündi ja laimiga

7.40
Kõrvaldab eriti rasked katlakivi ladestused kõikidel pindadel, nagu klaas, dušikabiinid, plaadid, veekeetjad, kohvimasinad jne. Sellel on antibakteriaalne ja seenevastane toime. Imeline laimi ja piparmündi lõhn suurendab tähelepanu. Tugeva määrdumise korral kandke segu suhtega 1: 1 ja laske sellel mõni minut mõjuda, seejärel loputage hoolikalt veega. Enne kasutamist loksutage ettevaatlikult! Kogus: 510 ml
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

Ruumilõhnastaja Rose Petal täitepudel 200 ml

Algne hind oli: €21.30.Current price is: €15.90.
See lõhnadifuuser kaunistab teie interjööri, hajutades samal ajal peeneid ja püsivaid aroome. Selle roosi kroonlehtede lõhn tõstab esile paljud klassikaliste rooside sordid, et luua magus ja romantiline buketi. Kogus 200 ml

Ylang Ylang CO2 ekstrakt

Price range: €10.00 through €19.00
Cananga Odorata Annab enesekindlust,soojust, avardumist,sensuaalsust, meeleolu tõusu, rahu, rõõmu ja entusiasmi. Ylang Ylang CO2 ekstrakt on väga kontsentreeritud ja puhas ylang ylang ekstrakti vorm, mis on saadud kasutades lahustina süsinikdioksiidi. See ekstraheerimismeetod säilitab ekstrakti õrna aroomi ja keeruka biokeemia, muutes selle suurepäraseks valikuks nii aroomiteraapia kui ka nahahoolduse jaoks. Eeterlikud õlid, mis on saadud CO2 ekstraheerimise tehnoloogiaga, annavad parfüümidele erilise aroomi. 2 g - 2,13 ml 5 g- 5,32 ml
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Piparmündi eeterliku õli pärlid

Algne hind oli: €14.30.Current price is: €12.20.
Kogus 60 tk Orgaaniline piparmündi eeterlik õli on väga võimas valu, peavalu, vöötohatise, pearingluse, neuralgia, ishiase, artriidi, seedehäirete vastu.

Ispalla Peruu PaloSanto & Copal viirukid

5.10
100% looduslikud, käsitsi valmistatud Peruu kuivadest Piura metsadest kogutud puidust. Segatud naturaalse Peruu Copal vaiguga. Koostöös kogukonnaga tagatakse, et kasutatakse ainult säästvaid allikaid ning kohalikku ökosüsteemi ei kahjustata. Põhja-Peruu ja selle esivanemate energiad, kelle elu oli läbi imbunud rituaalidest ja sügavast usust teistesse maistesse jõududesse, on ühendatud püha Palo Santoga, luues ainulaadse viiruki, mis pakub lohutust, tervendamist ja hinge puhastamine. Copal on võimas viiruk, mida kasutada meditatsiooni ajal. See on seotud kroontšakraga, süvendab sidet müstilisega ja toetab meditatsiooni ajal puhtaid mõtteid. Kopaal aitab tugevdada ka aurakeha, aidates eemaldada seiskunud energiat. Arvatakse, et Copal ühendab päikese energiat andva jõu Maa maandavate omadustega, ammutades välja ja transmuteerides negatiivset energiat igal tasandil. Energeetiline puhastus Kooskõlas enamiku teiste viirukitega on Copal traditsiooniliselt kasutatud ruumi puhastajana, mis eemaldab kohtadest ja objektidest negatiivse energia. Väidetavalt toob see puhas, kerge ja puidune lõhn positiivse ja armastava energia, mis täidab kodu rahulike energiatega. Koostis: Bambuspulk, looduslik Palo Santo vaik, suhkruroovesi, Palo Santo looduslik pulber, looduslik Palo Santo eeterlik õli, looduslik Peruu kopaalvaik. Vältige suitsu otsest sissehingamist. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Kogus 10 tk
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

Geraanium hüdrolaat

Price range: €7.40 through €43.80
Pelargonium graveolens Arvatakse, et geraanium aitab inimese isikliku muutumise ajal, hoides eemal negatiivsed energiad. Geraaniumi hüdrolaat on nahahoolduses üks tegusamaid, sobides igale nahatüübile ja vanusele.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Sääse- ja puugitõrje kehapiima pihusti 100 ml. – alates 6.kuust

Algne hind oli: €19.90.Current price is: €14.90.
AROMAPIC piimjas tõrjesprei sääskede ja puukide vastu 100 ml.

Looduslik kaitse kogu perele – näole ja kehale.
AROMAPIC piimjas tõrjesprei aitab kaitsta sääskede ja puukide eest kuni 10 tunniks*. Sobib kasutamiseks nii Eestis kui troopilistes piirkondades.

Sprei sisaldab patenteeritud taimset toimeainet Citriodiol® ning 100% puhaste ja mahepõllumajanduslike eeterlike õlide sünergiat AromapicComplex-HECT®, mis on tuntud oma tõrjuvate omaduste poolest.

Piimjas tekstuur imendub ühtlaselt, ei jäta nahka rasvaseks ega kleepuvaks ning aitab hoida naha pehme ja niisutatuna. Dermatoloogiliselt ja pediaatriliselt testitud.

Omadused
  • Kaitseb sääskede ja puukide eest
  • Sobib näole ja kehale
  • Kuni 10 tundi kaitset*
  • Mittekleepuv ja mitterasvane koostis
  • Õrn tundlikule nahale
  • Sobib kogu perele
  • Võib kasutada alates 6. elukuust
  • Sobib rasedatele alates 4. raseduskuust
  • Sisaldab orgaanilisi eeterlikke õlisid

Toime

  • kuni 10 tundi kaitset tavaliste sääskede vastu (Culex quinquefasciatus)
  • kuni 5 tundi kaitset tiigersääskede vastu (Aedes albopictus)
  • kuni 5 tundi kaitset puukide vastu (Ixodes ricinus)

*Efektiivsus tõestatud sõltumatutes laboratoorsetes uuringutes.

Kogus: 100 ml
Parim enne: 06/2027

Toodet on piiratud koguses!

Luna eeterlike õlide segu

14.00
100% looduslikud sertifitseeritud orgaaniliste eeterlike õlide segu kombinatsioon Magusa apelsini , Lavendel Vera , Geraanium ROSAT ja Vetiveriga. Selle rahustavad puuvilja- ja lillearoomid loovad rahutunde. See segu on klassifitseeritud kodulõhnadeks (difusiooniks). Kogus 15G (17,54 ml)

Valu ja pingeid leevendav kreemgeel Arnikaga 200 ml. Piiratud koguses!

Algne hind oli: €21.00.Current price is: €19.90.
AROMALGIC BIO * liigesekreemgeel sobib ideaalselt liigesepiirkondade (põlved, selg, õlad, kael) masseerimiseks. Rikastatud Copaiba eeterliku õli ja arnika taimeekstraktiga, leevendab valu ja pingeid. Copaiba on üks võimsamaid valuvaigistav ja põletikku leevendav eeterlike õlisid. Lisaks ülivõimas Arnika. Tootes ei ole sünteetilisi säilitusaineid. NB! 200 ml toode on reklaamtoode ja edaspidi on sama toode saadaval 100 ml pakendis!  100% orgaaniliste eeterlike õlidega*: Asp lavendel, põldmünt, Copaiba, Winergreen + Arnica. Sisaldab Copaiba eeterlikku õli, mis pärineb Lõuna-Ameerikast pärit puult. Sellel õlil on rikkalikult β-karüofüleeni, millel on valuvaigistavad ja põletikuvastased omadused. Kasutatakse traditsiooniliselt liigesevalu ja valude korral. Geelkreem sisaldab ka teisi põletikuvastaseid toimeaineid, millel on ka valuvaigistavad omadused: lavendli eeterlikku, Wintergreeni ja rahustavat põldmündi eeterliku õli. Mägi-arnika ehk Arnica montana taimeekstrakt on oma kasulike omaduste poolest tuntud juba iidsetest aegadest. Põletikuvastane ja valuvaigistav, leevendab liigesevalu. Geelkreem on valmistatud aroomiteraapiale spetsialiseerunud labori Pranaromi poolt. Kasutusvalmis, mugav kasutada. Mittekleepuv ja mitterasvane ning annab ka kerge jahutava efekti. Kogus: 200 ml          
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Tingshad / Tiibeti kellad

26.90
Ilma sümboliteta Kaal: ±164 g Läbimõõt: ±6 cm

4 soola segu, pHour Salts 180 g,

17.10
NELJA SOOLA SEGU / pHOUR Salt - Tänu nelja loodusliku mineraalsoola (naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium) täiuslik ja õiges vahekorras kooslus aitab hoida keha remineralisatsiooni, aidates lihastel, luudel ja liigestel nooruslikuks jääda. Aitab muuta organismi aluseliseks. Alumiiniumivaba Kogus: 180 g ( 30 korraks)   NB! See on täiskasvanutele mõeldud toidulisand. Siin on üldised soovitused: Vanus                   Märkused 0–3 aastat           ❌ Ei soovitata Lapse seedesüsteem on väga tundlik. 4–10 aastat         ⚠️ Ainult arsti või terapeudi soovitusel Võib osade juhtudel kaaluda, aga mitte iseseisvalt. 11+ aastat           ✅ Võib kaaluda väiksemas annuses       Konsulteeri spetsialistiga annustamise osas.      

Viirukiklotsid Palo Santo

5.00
Aromafume Incense Bricks Valge salvei, üheksa tükki karbis. Tähelepanu: saab kasutada ainult koos  viirukihajutiga. Need on loodud spetsiaalselt selleks, et saavutada Aromafume'i viirukiklotside aroomi difusiooniks ja ohutuks kasutamiseks piisav temperatuur. Muud seadmed ei sobi! Hajuti viirukiklotside põletamiseks- Ohm  

Roosast kvartsist näorullik

Algne hind oli: €24.00.Current price is: €17.00.
Värvus võib erineda pildil olevast, kuna kivim võib olla erinevate varjunditega. Mineraalkivist  masseerijat võid kasutada kogu kehal. Näol kasutades mõjub see nagu tavaline jõusaali trenn, sügav masseeriv toime muudab näo kontuure selgemaks ja nooremaks ja pringimaks. Jahutav mõju aitab leevendada turseid silmade all. Toodet võib kasutata igapäev. Kivimit tuleb puhastada jooksva veega.  
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Kurkum eeterlik õli

Kurkumi eeterlik õli Saffron India. 100% orgaaniline eeterlik õli. Osa: Juur Kurkumi eeterlik õli sisaldab põletikuvastaseid toimaineid. Stimuleerib maksa ja sapiteid. See on anthelmintiline ja antibakteriaalne eeterlik õli. Parasiitide ja seenevastane. Indiast pärinevat kurkumiõli kasutatakse seedetrakti häirete, käärsoole ja liigese häirete puhul. Antibakteriaalne, antiparasitaarne ja seenevastane. Sissehingates tõstab meeleolu. Kosmeetikas on see antioksüdant, mis on efektiivne naha enneaegseks vananemiseks. Kogus: 10 ml Parim enne 28/02/29

Naistepunaõli

Hypericum perforatum Põletikuvastane, dekongestant- ahendab veresooni -vähendab turseid. Väga hea õli kõrvapõletike korral ja erinevate naha probleemide puhul.   BIO /ECO Kogus: 50 ml

Huulekreem herpesele

Väga armastatud toode on hetkel otsas, kuid täiendame varusid peatselt. LABIAROM on erakordne 100% looduslik  huulegeel, mis on loodud külmavillide ja herpese ennetamiseks ning raviks. Geel toimib tõhusalt huulte õrnal nahal, aidates kiiresti leevendada ebamugavust ning toetada naha taastumist.

Toote omadused

Rahustab ja leevendab sügelust juba esimesel kasutamisel

Aitab vähendada kipitust, punetust ja ebamugavustunnet

Ilma keemiliste lisanditeta

100% looduslik koostis – eeterlikud õlid ja hoolikalt valitud baasõlid

 Sobib regulaarseks kasutamiseks külmavillide korral

Miks valida LABIAROM huulegeel?

Kui otsid tõhusat, kuid samas looduslikku lahendust herpese ja külmavillide korral, on LABIAROM usaldusväärne valik – õrn huultele, tugev toime herpesele.

Kogus: 5 ml    

Pune / Oregano eeterlik õli

Pune  e. Oregano Origanum compactum 100% eeterlik õli Omadused antibakteriaalne, viirusevastane ja immuunsust stimuleeriv, fungitsiid, üldine tooniline, füüsiline vaimne ja seksuaalne stimulant. Kogus: 10 ml Toidukvaliteediga. Parim enne 12/27
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL