Do it yourself

ENERGIA/VITAALSUSE RETSEPT: VÄSIMUS, FÜÜSILINE KURNATUS

Seda “energiat andvat” sünergiat tuleks kasutada siis, kui olete füüsiliselt kurnatud, et taastada elujõud. Ideaalne kiiretel tööperioodidel või eksamite ajal keskendumise hoidmiseks.

KUIDAS KASUTADA

Kandke 4 tilka segu otse neerupealiste piirkonnale (neerude asukoht) hommikul ja pärastlõunal 10 päeva jooksul.

Harilik mänd eeterlik õli

9.20
Pinus sylvestris Harilik mänd Ergutav ja meeliülendav õli, mis aitab võidelda väsimuse vastu ja toetab keskendumist. Värskendava segu saad koos sidruni eeterliku õliga, eriti hästi aitab see segu nohu ja  ninakinnisuse puhul, halva õhuga ruumides- sundventilatsiooniga ruumid- hävitab pisikuid. Kogus 10 ml

Must kuusk eeterlik õli

9.2017.30
Picea Mariana Selle karge, värske metsa sarnane aroom seguneb hästi teiste eeterlike õlidega."Jõulud" ja "talv" on esimesed, mis meenuvad kuuse eeterliku õliga, kuid musta kuuse aromaatne eeterlik õli on mitmekügne ja tema toime ulatub kaugemale külmadest hooaegadest ja pühadest. Ta on antiseptiline ja kasulik hingamisteede ning lihasvalude ja valude puhul. Lisaks on ta energiat tõstev ja stimuleeriv, kui tunnete, et olete väsinud ja lüüa saanud siis kasutage seda õli värskendamiseks ja motivatsiooni tõstmiseks. Võimaldab meil tunda end rohkem ühendatuna maa ja hingega.