Hea teada

Mandariini eeterlik õli

Mandariini eeterliku õli kasutatakse stressi vastu, kuna sellel on erakordne lõõgastav ja rahustav toime. Kasuta sterssirohkel ajal igapäevaselt difuuseris. Mandariini eeterliku õli difusioon lapse toas 15 minutit enne magamaminekut soodustab und. Võid panna ka 1 tilga padjale. Alates 3 eluaastast.

Rahustav vann: lastele (alates 6. eluaastast), kellel on raske magama jääda, segage 5 tilka mandariini eeterlikku õli ja 5 tilka lavendli eeterlikku õli 1 spl. fraktsioneeritud kookosõliga. Valage segu vannikraani alla vanni. Tehke vanni  ¼ tunni jooksul enne magamaminekut.

Stressi segu:

  • Petitgrein 2 tilka
  • Ylang ylang 2 tilka
  • Mandariin 4 tilka

Tilguta tilgad 10 ml rullikuga pudelisse ja sega nii, et eeterlikud õlid seguneksid ja lisa 2 tl. jojobaõli

Kasuta segu ära 2 päeva jooksul ja siis tee uus segu. Valmistades segu pikemaks ajaks, näiteks nädalaks, lisa tootele E vitamiini.

Kasutamine: kanna  2 -3 korda päevas päikesepõimikule ja randmete siseküljele.

Seda segu võid kasutada õhtul difuuseris difusioonina.

Nahahoolduses kasutatakse venitusarmide ennetamiseks,tselluliidi vähendamiseks, naha jume parandamiseks, kortsude vähendamiseks.

Ylang Ylang eeterlik õli

9.0015.00
Cananga Odorata Annab enesekindlust,soojust, avardumist,sensuaalsust, meeleolu tõusu, rahu, rõõmu ja entusiasmi.

Punane mandariin eeterlik õli

7.2014.70
Citrus Reticulata Peenutsev,pehme, tuju tõstev, rõõmsameelne, magus, tarmukus ja reipus. Lõdvestava ja toniseeriva toimega, vastavalt vajadusele. On hea unepuuduse puhul. Abiks emotsionaalse tühjuse puhul. Rahustab erutust ja veresoonkonna eretismi ( kõrgenenud erutuvust), mis tihti kaasneb seedimatusega. Väga hea eeterlik õli lastele ja eakatele.

Petitgrain eeterlik õli

5.4010.40
Citrus Aurantium Petigreini eeterlik õli loob harmooniat,tõstab meeleolu, annab rõõmu,julgustab, annab tugevust, enesekindlust ja väljendusrikkust.Aitab vaimse kurnatuse korral ja teeb pea selgeks. Kasutatakse stressi maandamiseks, närvikava tasakaalustamiseks ja tujutõstva vahendina. Sobib neurootilise astma rahustamiseks koos frankincense ja ravensaraga.