Hea teada

Tugevda oma kaitsevõimet!

Jagame teiega näpunäiteid immuunsuse tugevdamiseks ja tugevdamiseks tänu eeterlike õlide viirusevastasele toimele.

Mitmed uurimistööd (4–6) näitavad, et eeterlikel õlidel on suur viirusevastane toime RNA ja DNA viiruste vastu. Neid saab kasutada käte desinfitseerimiseks, keskkonna puhastamiseks ja immuunsüsteemi toetamiseks.

1. AROMAFORCE LOODUSLIK KAITSE

Teie täiendav kaitse viiruste eest koos AROMAFORCE loodusliku kaitsega, mis koosneb eukalüpt radiata, piparmündi, teepuu ja Ravintsara eeterlikest õlidest. See 100% looduslik ja orgaaniline lahus on mitmeotstarbeline ja seda saab kasutada mitmel viisil: suu kaudu – nahal –  difusioonis ja isegi sissehingamisel. Selles sisalduvad eeterlikud õlid annavad sellele dekongestandi (sinusiiti leevendavad), immuunsust stimuleerivad ja puhastavad omadused.

Näpunäiteid? Riskiperioodil igal hommikul:

  • Kehale hõõrumiseks lahjendada Fraktsioneeritud kookosõlis (ära kasuta tavalist kookosrasva), jojoba õlis, aprikoosiseemneõlis ja hõõrduda randmetele  ja ka üks kord päevas rinnale, et immuunsust tugevdada. See on parim kaitse suurendamise viise. Kasuta rullikuga pudelit.https://www.bioaromaforyou.eu/et/a/klaaspudel-metallist-rullikuga
  • Käte korralikuks desinfitseerimiseks 1 kuni 3 tilka kätepesugeelis.
  • Sissehingamine – difuuseris olevale veele lisada 2- 10 tilka oleneb ruumi suurusest.
  • Välja minnes 1 tilk lahjendatult nina alla kanda
  • Inhalaator väike kaasaskantav. Eeterlike õlide jaoks tehtud plastist inhalaatorid on ohutud ja tõhusad. See tagab õlide sattumise kehasse hingamisteede kaudu seal, kus neid on kõige rohkem vaja viiruse hävitamiseks ja hoiab ära selle tungimise kehasse. Inhalaatorisse tilgutatakse 8- 15 tilka eeterlikku õli. Inhalaatori sisemist osa ei tohi kätega puutuda, kuna see võib korpust saastada ja viia viirus otse nina kanalitesse. Kasuta alati kui oled viibinud rahvarohkes kohas või kokku puutunud haigete inimestega.Lihtsalt aseta inhalaator nina lähedale, nii, et nina ei puudutaks ja hinga sügavalt sisse 10 x. Uuenda sisu 1 x nädalas või vastavalt vajadusel.Igal pereliikmel peab olema oma inhalaator!Toode on toidukvaliteediga.

Looduslik kaitse

18.30
Looduslik kaitse viiruste vastu ja kaitsevõime tõstmiseks BIO sertifikaadiga eeterlikud õlid 100% orgaaniliste eeterlike õlide segu. Kogus: 30 ml

2. RAVINTSARA OLULISIM ÕLI VIIRUSTE PERIOODIL

Keha turgutamiseks mõeldud erinevate looduslike lahenduste seas, on immuunsuse kaitsele pühendatud eeterlikud õlid ühed efektiivsemad tänu nende kõrgele kontsentratsioonile.

Talvehaiguste ja muude viiruste leevendamiseks ja ennetamiseks.

Ravintsara on erakordne eeterlik õli talviste vaevuste ja muude viiruste vastu võitlemiseks. See on muljetavaldav igast vaatenurgast: efektiivsus, kahjutus, talutavus. Seda kasutatakse hingamisteede infektsioonide korral, nagu riniit, nasofarüngiit, kinnine köha.

Tunnustatud suurepärase viirusevastase eeterliku õlina, on see kasulik abimees ka gripi ennetamiseks ja võitluseks mis tahes vormis esinevate viirusnakkustega: herpes, gripp, bronhiit, hingamisteede vaevused, herpes, hepatiit … .

Neurotoniline, see tasakaalustab närvisüsteemi. Tõepoolest, vastupidavam närvisüsteem annab tugevama immuunsuse.

Kuidas kasutada?

Nagu me eespool ütlesime, on sellel eeterlikul õli palju kasutusvõimalusi, näiteks: nohu, riniit, sinusiit, vöötohatis, herpes jne korral. Sõltuvalt selle kasutamisest võib seda kasutada suu kaudu, nahal või isegi difusioonis .

  • Nahale manustamine: 1-2 tilka Ravintsara eeterlikku õli randmetele igal hommikul riskiperioodil (5 päeva 7st). Ettevaatusabinõuna võite Ravintsara eeterlikku õli lahjendada enda valitud taimeõlis.
  • Suu kaudu manustamine: alates 12. eluaastast iga päev enne hommikusööki 1 Ravintsara pärl riskiperioodil (5 päeva 7st). Täiskasvanutele söögi alguses või söögi ajal 2 helmest, 1–2 korda päevas.
  • Lastele 1 tilk- lahjendada 1 tl.  baasõliga Jojoba või aprikoosiseemne õliga –kanda ette rinnale, taha seljale ja jalatalla alla
  • Difussioon: Lisaga difuuserisse Ravintsara eeterlik õli, kasutades difuuserit 10 kuni 20 minutit, 3 korda päevas (piisab 10-15 tilgast eeterlikust õlist).