Hea teada

8 parimat eeterlikku õli jooga ja meditatsiooni jaoks

Allpool on kaheksa parimat eeterlikku õli, mis aitavad tasakaalustada tšakraid. Segage paar tilka nendest õlidest magusa mandli, jojoba jne. baasõliga  ja kandke õrnade liigutustega vastavale tšakra-alale või kehaosale. Vali parima tulemuse saamiseks kõrgeima kvaliteediga terapeutilised sertifitseeritud eeterlikud õlid. Meie e-poes on saadaval Florihana ja Pranarõmi kõrgeima kvaliteediga terapeutilised sertifitseeritud eeterlikud õlid ja baasõlid.

  1. Kaneel aitab soojendada päikesepõimikukaart või kõhu ülaosa, et anda kogu kehale soojust, rahulikku tunnet. Lahjenda 1 tilk kaneeli eeterliku õli 1 tl. baasõlis. Ülekuumenenud süsteemi jahtumiseks sobib piparmünt.
  2. Kasutage roosi eeterlikku õli oma rinnakese keskel, veidi üle südame, romantika ja armastuse suurendamiseks. See on ka võimas õli, depressiooni leevendamiseks, ärevuse ja unetuse puhul.
  3. Teie kurgu tšakrat tuntakse kui eneseväljenduse keskust. Kasutage loorberi eeterlikku õli, vabamaks eneseväljendamiseks, põletike eemaldamiseks ja  kurguvalu leevendamiseks kasutage eukalüpt Globulust.
  4. Kanna silmade vahele tilk puhast lavendliõli.  “Kolmanda silma tšakra” saab kasu õli rahustavast mõjust, mis võimaldab teil jõuda kõrgemale teadvuse tasemele.
  5. Frankincense on üks võimsamaid vaimsemaid õlisid, mida kasutada. Kasuta seda pea peal, kroon tšakral, see mõjub rahustavalt, tasakaalustavalt ja soodustab inspiratsiooni.
  6. Patšuli on tuntud oma võimsa tasakaalustava ja paranemist soodustava võime tõttu. Kandes seda juurtšakrale eemaldab see masenduse ja annab stabiilsust. Väikestes kogustes ergutav, suurtes rahustava toimega.
  7. Kandke Ylang Ylangisandlipuud ja vanilli natuke nabast allapoole  või sakraaltšakrale, tasakaalustab tunnete ja emotsioonide vabalt andmist ja vastuvõtmist
  8. Mürr on suurepärane meditatsiooni kaaslane see puhastab õhku ja tõstab vibratsiooni, suurendab tasakaalu, annab lõõgastumise tunde ja loob rahu. Avab ja tervendab päikesepõimikut ja südametśakrat. Kasutage seda difuuseris ruumi lõhnastamiseks või kandke paar tilka puhtalt päikesepõimikule ja südametśakra kohale.