Maailma tippklassi  eeterlikud õlid, lilleveed, baasõlid, taimetinktuurid Prantsusmaalt otse tootjalt.

Tooraineks kasutatakse mahepõllumajanduses kasvanud taimi, mis tagab selle, et eeterlik õli ei sisalda herbitsiide ega pestitsiide. Iga Florihana toode on kontrollitud.

Florihana AB märgistusega eeterlikku õli võib kasutada  huulepalsamites ja hambapastades.

Destilleerimistehases kasutatakse ainulaadest tehnoloogiat aroomteraapia maailmas, mis võimaldab õlide väljatõmbamise auruga väga madalal temperatuuril.

Destilleerimistehase hoone on spetsiaalselt valmistatud puidus, et säiliks taimele sobilik keskkond.

Eeterlik õli on saadud botaaniliselt määratletud ja kontrollitud taimedest.

Kõik tooted omavad rahvusvaheliselt aksepteeritud sertifikaate CEE Ecocert, NOP-JAS, IFRA, Jaapani mahetoodete ja Prantsusmaa mahetoodete sertifikaate.

Igal eeterlikul õlil on olemas allergeenide ja koostise sertifikaat – eriti vajalik aroomterapeutidele.

Tooted on mikrobioloogiliselt puhtad.

Tooted toodetakse ja pakendatakse vastavalt GCMS ja MSDS standartitele.

Eeterlikud õlid on pakendatud kaunitesse metallkonteineritesse kaitseks UV kiirguse eest, võltsimise vältimiseks on Florihana pudelil graveering.

Florihanal on 20 aastat kogemusi eeterlike õlide destilleerimisel aromaatsetest- ja ravimtaimedest.

KÕIK FLORIHANA EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA.

Florihana sertifitseeritud eeterlikud õlid on tõeline kingitus looduselt, millest tunned rõõmu ja rahulolu.

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID  TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA. EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.

DIFUUSERIS KASUTADES – KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri paagis olevale veele 1-6 tilka.Ära kasuta difuuseris destilleeritud vett.

ENNE NAHALE KANDMIST LAHJENDA ALATI BAASÕLIS- SOBIVA SAAD VALIDA MEIE E-POEST.

LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID  EI SOBI- (ettevaatust nõuavad pune, nelk, kaneel jne.)

HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

Nimekirjana kuvades näed kohe eeterlike õlide lühikirjeldusi!

Veebilehel avaldatud teavet ei ole lubatud  kopeerida, ilma  valdaja, ettevõtte Fleim  eelneva kirjaliku nõusolekuta.

EETERLIKUD ÕLID

Alates 1993. aastast destilleerib ja pakub Florihana destilleerimistehas botaaniliselt määratletud 100% looduslikku, puhast ja sertifitseeritud orgaanilist eeterlikku õli vastavalt Euroopa (AB), Jaapani (JAS) ja Ameerika (USDA) sertifikaatidele.

ravintsara-organic

BAASÕLID

Kõik meie taimeõlid on saadud seemnetest või puuviljadest, mis koristatakse nende küpsuse korral. Taimeõlid on pärit mahepõllundusest. Taimeõlid on külmpressitud, et säilitada taimede omadused ning vitamiinide ja oluliste rasvhapete kõrge kontsentratsioon. Pakume ka kõrget jälgitavust alates tootmisest kuni tarnimiseni, muutes kõik meie partiid jälgitavaks ja pakkudes analüüse veebis iga Carrieri õlipartii kohta.

florihana-organic-jojoba-oil-200ml-face-wash-florihana-2534

HÜDROLOAADID

Taimed sisaldavad nii vett kui ka õlikomponente, nii et kui õli eraldamiseks destilleeritakse eeterlikku õli, on looduslik kaasprodukt hüdrosool (veekomponent). Hüdrosoolid, tuntud ka kui lilleveed, hüdrolaadid või destillaadid, sisaldavad kõiki taime vees lahustuvaid elemente.

– Kõik meie hüdrosoolid on pärit sertifitseeritud mahetaimedest vastavalt Euroopa (AB), Jaapani (JAS) ja Ameerika (USDA) sertifikaatidele.

– Aromaatsete molekulide ja toimeainete maksimaalne sisaldus tänu suurele ekstraheerimise kiirusele (Florihana protsess).

– Tänu konkreetsele konditsioneerimisseadmele pole lisatud säilitusaineid. – Toodete ladustamine jahutatud ruumides.

– Kõigi partiide mikrobioloogilised analüüsid ja veebis kättesaadavad tulemused.

damask-rose-organic

Pihustiga pudel / ava 18 mm

1.081.17
Väga kvaliteetne klaaspudel - meditsiiniline klaas Erinevad suurused 10 ml, 30 ml, 50 ml Ava 18 mm

Pipetiga pudel 30 ml / ava 18 mm

1.33
Klaaspudel pipetiga:  
  • 30 ml
Ava 18 ml Kvaliteetsest klaasist pudel. UV valguse kindel. Silikoonpump ja läbipaistev klaasipipett - Suurepärane pudel toodete täpseks väljastamiseks. Vali tabelist:

Klaaspudel metallist rullikuga 10 ml / must kork

1.1715.83
Klaaspudel metallist rullikuga. Suurus 10 ml Materjal: meditsiiniline klaas Pudel on valmistatud kõrgekvaliteetsest tumedast klaasist, mis kaitseb toodet UV-kiirguse eest. (sobib ideaalselt valgustundlike toodete jaoks). Klaaspudel metallist rullpalliga ja musta kruvikorkiga. Ideaalne kosmeetikatoodetele, farmaatsiatoodetele, ravimtaimedele, aroomiteraapia toodetele, silma seerumitele, parfüümidele. Parim baasõli parfüümide loomiseks on Jojoba  Jojobaõli külmpressitud 50 mlkoos fraktsioneeritud kookosõliga Fraktsioneeritud kookosõli.

Ravintsara eeterlik õli

7.5014.83
Ravintsara eeterlik õli on pärit Lauracea perekonnast. Saadakse lehtede aurudestilleerimisel. Sellel on palju omadusi, nagu viirusevastane ja hingamissüsteemi kaitsev toime. Ravintsara on parim eeterlik õli viiruste ennetamiseks, lisaks, et ta on suurepärane viirusevastane ja ka  erinevaid patogeenseid mikroobe hävitav eeterlik õli. Vähendab füüsilist ja vaimset jõuetust. Rahustav, soodustab und ja parandab une kvaliteeti, see vähendab ärevust. Suurepärane närvitoonik. Hea abiline herpese ja vöötohatise puhul. Katarride ja respiratoorsete haiguste puhul puhastab hingamisteed. Õige Ravintsara eeterlik õli on saadud taimedest, mis kasvatatakse Madagaskaril.  

4 soola segu 450g

22.50
NELJA SOOLA SEGU / pHOUR Salt Tänu nelja loodusliku mineraalsoola (naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium) täiuslik ja õiges vahekorras kooslus aitab hoida keha remineralisatsiooni, aidates lihastel, luudel ja liigestel nooruslikuks jääda. Aitab muuta organismi aluseliseks. Alumiiniumivaba Kogus: 450 g Säilivusaeg kuni 04/24

Frankincense eeterlik õli

12.3324.92
Bosewellia carterii Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv,antidepressiivne, antiseptiline, taastav ja tasakaalustav. Üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. See õli võiks kõigil olemas olla. Ärge kasutage Frankincense õli seespidiselt, eriti ohlik on see laste puhul alla 12.aasta. Kogused : 5 G- 5,81 ml 15 g- 17,44 ml

Magus apelsin eeterlik õli

4.177.42
Citrus Sinensis      Apelsin on läbi imbunud päikese säravast energiast, kuu müstikast ja tähtede kiirgusest. Toob rõõmu kurba südamesse, taaselustab sidemed hingega, mis on aja  jooksul kalestunud. Motiveerib andeksandmist ja vabanemist kinnisideedest. Aitab keskenduda, tõstab üldist töövõimet ja maandab stressi.

Sidruni eeterlik õli

4.928.25
Citrus limon Värske, tugev, lenduv, lisab iseloomu tugevust, annab selgust, eesmärgikindlust, avardumist. Ergutab loomingulisele tööle. Värskendav, selgitav. Sinus infektsioonide puhul. Abiks tselluliidi ja vedeliku eraldumisel, puhastav ja mürke eemaldav.  

Fraktsioneeritud kookosõli

5.7515.75
Fraktsioneeritud kookosõli, see õli ei tahku ja on igal temperatuuril vedelas olekus. Õli pH 5,5. 100% looduslik. Hea kerge õli igapäevaseks kasutamiseks. Sobib eeterlike õlide lahjendamiseks ja on asendamatu kreemide ja keha suflee valmistamisel. Sisu: 100% kookosõli fraktsioneeritud INCI/sünonüümid: kaprüül / kapriintriglütseriid Päritolu: Kagu-Aasia Lõhn: peaaegu lõhnatu Värv: selge ekstraheerimine: fraktsioneeritud kookosõli saadakse pika ahelaga rasvhapete eemaldamisel looduslikust kookosõlist destilleerimise ja fraktsioneerimise protsessi. Erinevalt neitsi kookosõlist on sellest saadav õli ka toatemperatuuril vedel. Seda tüüpi kookosõli on väga stabiilne ja pika säilivusajaga. See seguneb hästi teiste õlidega ja on ülikerge. Ideaalne baasõli. Fraktsioneeritud kookosõli on suurepärane pehmendav (pehmendab nahka). See on kerge ja imendub kiiresti nahka. Nahk on hooldatud ja niisutatud, ilma et see oleks rasvane. Seda tüüpi kookosõli sobib ideaalselt näoõlidele, kuna seguneb hästi teiste õlidega, imendub hästi nahka ja niisutab poore ummistamata. Fraktsioneeritud kookosõli on väidetavalt suurepärane õli juuksehoolduseks ja sobib kõikidele juuksetüüpidele. See imendub hästi juuksesalku, toidab ja hooldab juukseid ning muudab teie lokid võrgutavaks. NB! Valmistades tooteid eeterlike õlidega on vaja kindlasti lisada eeterlike õlide oksüdeerumise vältimiseks kosmeetilist e-vitamiini. Looduslik kosmeetiline E-vitamiin Saadaval 100 ml, 300 ml  

Ravintsara pärlid

11.67
Pranarõmi orgaaniline eeterlik õli  Ravintsara on efektiivne igasuguste viirusnakkuste (gripp, herpes jne.) korral, ka unetuse, depressiooni, närvilisuse ja füüsilise väsimuse korral. Kogus: 60 pärli 100% puhas ja looduslik eeterlik õli. Kõik BIO Pranarôm eeterlikud õlid on mahepõllumajanduse kemotüübiga eeterlikud õlid ja on sertifitseeritud mahepõllumajanduse poolt, sõltumatu, rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsiooni Ecocert poolt. Toode ei ole ravim.  

4 soola segu 500g

23.25
NELJA SOOLA SEGU / pHOUR Salt Tänu nelja loodusliku mineraalsoola (naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium) täiuslik ja õiges vahekorras kooslus aitab hoida keha remineralisatsiooni, aidates lihastel, luudel ja liigestel nooruslikuks jääda. Aitab muuta organismi aluseliseks. Alumiiniumivaba Kogus: 500 g Parim enne 11/24