Maailma tippklassi  eeterlikud õlid, lilleveed, baasõlid, taimetinktuurid Prantsusmaalt otse tootjalt.

Tooraineks kasutatakse mahepõllumajanduses kasvanud taimi, mis tagab selle, et eeterlik õli ei sisalda herbitsiide ega pestitsiide. Iga Florihana toode on kontrollitud.

Florihana AB märgistusega eeterlikku õli võib kasutada  huulepalsamites ja hambapastades.

Destilleerimistehases kasutatakse ainulaadest tehnoloogiat aroomteraapia maailmas, mis võimaldab õlide väljatõmbamise auruga väga madalal temperatuuril.

Destilleerimistehase hoone on spetsiaalselt valmistatud puidus, et säiliks taimele sobilik keskkond.

Eeterlik õli on saadud botaaniliselt määratletud ja kontrollitud taimedest.

Kõik tooted omavad rahvusvaheliselt aksepteeritud sertifikaate CEE Ecocert, NOP-JAS, IFRA, Jaapani mahetoodete ja Prantsusmaa mahetoodete sertifikaate.

Igal eeterlikul õlil on olemas allergeenide ja koostise sertifikaat – eriti vajalik aroomterapeutidele.

Tooted on mikrobioloogiliselt puhtad.

Tooted toodetakse ja pakendatakse vastavalt GCMS ja MSDS standartitele.

Eeterlikud õlid on pakendatud kaunitesse metallkonteineritesse kaitseks UV kiirguse eest, võltsimise vältimiseks on Florihana pudelil graveering.

Florihanal on 20 aastat kogemusi eeterlike õlide destilleerimisel aromaatsetest- ja ravimtaimedest.

KÕIK FLORIHANA EETERLIKUD ÕLID ON 100% EETERLIKUD ÕLID JA NEID EI OLE SEGATUD BAASÕLIDEGA JA MUUDE LISANDITEGA.

Florihana sertifitseeritud eeterlikud õlid on tõeline kingitus looduselt, millest tunned rõõmu ja rahulolu.

TEADMISEKS EETERLIKE ÕLIDE KASUTAJALE!EETERLIKUD ÕLID ON SUUREPÄRASED ABIMEHED AGA NEID  TULEB VÄGA OSKUSLIKULT JA TEADLIKULT KASUTADA. EETERLIKUD ÕLID ON VÄGA KONSENTREERITUD, KASUTAGE NEID VÄGA VÄIKESTES KOGUSTES.

DIFUUSERIS KASUTADES – KASUTA INTERVALL MEETODIT 30 MIN.  VÕI 60 MIN. DIFUSIOONI- 30.MIN- 60.MIN VÄRSKET ÕHKU. ÄRA KASUTA MAGAMISE AJAL. Lisa difuuseri paagis olevale veele 1-6 tilka.Ära kasuta difuuseris destilleeritud vett.

ENNE NAHALE KANDMIST LAHJENDA ALATI BAASÕLIS- SOBIVA SAAD VALIDA MEIE E-POEST.

LASTELE ALLA 6.AASTA JA RASEDATEL KASUTADA ETTEVAATUSEGA JA KÕIK EETERLIKUD ÕLID  EI SOBI- (ettevaatust nõuavad pune, nelk, kaneel jne.)

HOIA EETERLIKUD ÕLID ERALDI KARBIKESES JA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!

Nimekirjana kuvades näed kohe eeterlike õlide lühikirjeldusi!

Veebilehel avaldatud teavet ei ole lubatud  kopeerida, ilma  valdaja, ettevõtte Fleim  eelneva kirjaliku nõusolekuta.

EETERLIKUD ÕLID

Alates 1993. aastast destilleerib ja pakub Florihana destilleerimistehas botaaniliselt määratletud 100% looduslikku, puhast ja sertifitseeritud orgaanilist eeterlikku õli vastavalt Euroopa (AB), Jaapani (JAS) ja Ameerika (USDA) sertifikaatidele.

ravintsara-organic

BAASÕLID

Kõik meie taimeõlid on saadud seemnetest või puuviljadest, mis koristatakse nende küpsuse korral. Taimeõlid on pärit mahepõllundusest. Taimeõlid on külmpressitud, et säilitada taimede omadused ning vitamiinide ja oluliste rasvhapete kõrge kontsentratsioon. Pakume ka kõrget jälgitavust alates tootmisest kuni tarnimiseni, muutes kõik meie partiid jälgitavaks ja pakkudes analüüse veebis iga Carrieri õlipartii kohta.

florihana-organic-jojoba-oil-200ml-face-wash-florihana-2534

HÜDROLOAADID

Taimed sisaldavad nii vett kui ka õlikomponente, nii et kui õli eraldamiseks destilleeritakse eeterlikku õli, on looduslik kaasprodukt hüdrosool (veekomponent). Hüdrosoolid, tuntud ka kui lilleveed, hüdrolaadid või destillaadid, sisaldavad kõiki taime vees lahustuvaid elemente.

– Kõik meie hüdrosoolid on pärit sertifitseeritud mahetaimedest vastavalt Euroopa (AB), Jaapani (JAS) ja Ameerika (USDA) sertifikaatidele.

– Aromaatsete molekulide ja toimeainete maksimaalne sisaldus tänu suurele ekstraheerimise kiirusele (Florihana protsess).

– Tänu konkreetsele konditsioneerimisseadmele pole lisatud säilitusaineid. – Toodete ladustamine jahutatud ruumides.

– Kõigi partiide mikrobioloogilised analüüsid ja veebis kättesaadavad tulemused.

damask-rose-organic

Ravintsara eeterlik õli

9.2018.10
Ravintsara eeterlik õli on pärit Lauracea perekonnast. Saadakse lehtede aurudestilleerimisel. Sellel on palju omadusi, nagu viirusevastane ja hingamissüsteemi kaitsev toime. Ravintsara on parim eeterlik õli viiruste ennetamiseks, lisaks, et ta on suurepärane viirusevastane ja ka  erinevaid patogeenseid mikroobe hävitav eeterlik õli. Vähendab füüsilist ja vaimset jõuetust. Rahustav, soodustab und ja parandab une kvaliteeti, see vähendab ärevust. Suurepärane närvitoonik. Hea abiline herpese ja vöötohatise puhul. Katarride ja respiratoorsete haiguste puhul puhastab hingamisteed. Õige Ravintsara eeterlik õli on saadud taimedest, mis kasvatatakse Madagaskaril.  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Frankincense eeterlik õli

15.1030.40
Bosewellia carterii Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv,antidepressiivne, antiseptiline, taastav ja tasakaalustav. Üks võimsamaid eeterlikke õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet. NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. See õli võiks kõigil olemas olla. Ärge kasutage Frankincense õli seespidiselt, eriti ohlik on see laste puhul alla 12.aasta. Kogused : 5 G- 5,81 ml 15 g- 17,44 ml
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Magus apelsin eeterlik õli

5.109.10
Citrus Sinensis      Apelsin on läbi imbunud päikese säravast energiast, kuu müstikast ja tähtede kiirgusest. Toob rõõmu kurba südamesse, taaselustab sidemed hingega, mis on aja  jooksul kalestunud. Motiveerib andeksandmist ja vabanemist kinnisideedest. Aitab keskenduda, tõstab üldist töövõimet ja maandab stressi.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Sidruni eeterlik õli

6.0010.10
Citrus limon Värske, tugev, lenduv, lisab iseloomu tugevust, annab selgust, eesmärgikindlust, avardumist. Ergutab loomingulisele tööle. Värskendav, selgitav. Sinus infektsioonide puhul. Abiks tselluliidi ja vedeliku eraldumisel, puhastav ja mürke eemaldav.  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Teepuu eeterlik õli

7.2011.20
Melaleuca Alternifolia Jõuküllane, vitaliseeriv, regenereeriv.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Damaskuse roosi hüdrolaat

9.2046.80
Rosa damascena Damaskuse roos kannab endas universumi armastuse energiat. Õrn ja eufooriline. Annab sisemist selgust ja vabadust, õnne, täiuslikkust, armastust ja sensuaalsust. Roos aitab purunenud kapilaaride, veenide ja kortsude puhul. Taastab naha elastsuse ja noorusliku sära muudab naha sametiseks.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Jojobaõli külmpressitud

11.0082.40
Simmondsia Chinensis jojoba BIO Sobib mitmesuguseks otstarbeks, nahka kaitsva ja hooldava toimega. 50 ml klaaspudel 100 ml, 200 ml, 500 ml  PET pudel
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Manuka eeterlik õli

16.2042.80
Leptospermum Scoparium Manuka rahustavad ja antiseptilised omadused on kasulikud akne, kuiva ja sügeleva naha, sh kõõma, putukahammustuste ja -hammustuste, hõõrdumise, päikesepõletuse, väiksemate kriimustuste ja infektsioonide raviks ning aitavad ravida arme ning vähendada kortse ja vanusejooni. Akne, põletikud, infektsioonid, seenhaigused, allergiad. Soodustab haavade paranemist. Eriti kasulik peale operatsioone. Sarnaneb teepuu õlile aga on vähemalt 20X võimsam. Närve rahustava toimega. Manuka õlil on tugev bakteriostaatiline toime erinevate Staphylococcus'e tüvede , sealhulgas antibiootikumiresistentsete tüvede vastu. Manuka õli on avaldanud tugevat toimet ka Staphylococcus pseudintermedius'e erinevate tüvede vastu , mis sageli soodustab koerte naha- ja kõrvapõletikke. Samuti on teatatud inimeste aknet põhjustavate patogeensete bakterite Staphylococcus epidermidis ja Propionibacterium acnes vastasest toimest. 5G- 5,26 ml 15 G- 15, 79 ml  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Lavendel Vera eeterlik õli

9.1045.00
Lavandula angustifolia Annab õrnust,kaastunde võimet, kaitstustunde, lepitust, vitaalsust,selgust, arusaamist ja emotsionaalset tasakaalu. Täidab õhu meeldiva stimuleeriva ja pinget alandava aroomiga. Soodustab mediteerimist, kiirete jõuvarude taastumist. Toimub täielik energeetiline lõdvestumine. Aitab uinuda ja välja puhata- 3 tilka padjale. Normaliseerib maksa ja sapi tööd. Puhastab organismi jääkainetest.  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Piparmünt eeterlik õli

9.2016.30
Mentha Piperita  Aitab taastuda, endaga leppida, aitab kosnentreeruda, lisab vitaalsust ja vibreerivust. Antiseptiline, infektsioonivastane, rahustav,jahutav, kõhuvalu  ja valu vaigistav. Lastel alla 5.a mitte kasutada.                                                                                        Food grade
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Riitsinusõli

11.0022.40
Soodustab juuste ja küünte kasvu. Põletikuvastane ja vähendab valu. Eemaldab kehast mürke. Uuringud on leidnud, et kastoorõli sisaldab ravikomponente, sealhulgas rasvhappeid, flavonoide, fenoolseid ühendeid, aminohappeid, terpenoide ja fütosteroole. Need erinevad ühendid annavad õlile järgmised omadused ja potentsiaalsed tervisele kasulikud omadused:
  • Diabeedivastane
  • Põletikuvastane
  • Antimikroobne
  • Antioksüdant
  • Hepatoprotektiivne (võime vältida maksakahjustusi)
  • Vabade radikaalide eemaldamine
  • Haavade paranemist
Riitsinuses leiduvad ühendid võivad aidata stabiliseerida toodete tekstuuri ja konsistentsi, mistõttu kasutatakse riitsinusõli paljudes kosmeetika-, juukse- ja nahahooldustoodetes. Esimene külmpress Välispidiseks
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Pune e. oregano eeterlik õli

9.2017.30
Oreganum Compactum Bio toode Pune on üks kõige võimsamaid ja mitmekülgsemaid eeterlikke õlisid. Tugevdab immuunsüsteemi, toetab hingamisteede süsteemi. Tapab bakterid juba väikeses koguses. Registreeritud toidulisandiks.  
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page